Skocz do zawartości

Audycja 6 czerwca 2007 godz. 20.00


Daniel Kędzierski

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo wszystko forum na szook.tv stoi w miejscu, ale myśle że wraz ze startem szook.fm również i ono powróci do życia - mam taką nadzieje. Z niecierpliwością oczekuje również aż ukaże się podcast z ostatniej audycji :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ech... a ja ciągle nic nie dostałem mimo że w temacie pisałem i maile wysyłałem :D

Pic na wodę fotomontaż ;)

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thorn nie dostałeś pewno - z powodu iż pisałem w pewnej czeście wątku że od piątku mnie nie będzie (spotkanie seo itp) i meile i wpisy wysyłane od piątku do dziś zaczne przeglądać jak tylko chwile odpoczne po podróży :rolleyes:

Z nową wersją strony przeniesie się forum radiowe. A teraz ide odpoczywac po 4 dniach walki :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty już sam wiesz :rolleyes: że musza pozostać jako TAJNE.

Za to na jednej z nastepnych rozdam książke na temat SEo z podpisem autorów :rolleyes: i powiem kilka słów o nich co :) bedzie musialo zadowolic sluchaczy bowiem wiekszosc gosci audycji po 4 godzinach stwierdziło ze jednak nie moze autoryzowac tego materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie załamany jestem że musi zostać tajne :) ale w Piątek poprostu zrobie własny komentarz z tzw. pamięciówki - choć usiłowano mnie przez 4 dni resetować bym zapomniał co słyszałem.

Nawet zakładano mi czarny worek z otworami na oczy z napisem Black Seo :) Kebab Team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poważnie Wam powiem że ja mam traume po tym worku :) i wystąpie do pewnej osoby o odszkodowanie :blink:

Ale swój powrót do domu po imprezie określam tak:

Czym się różni E.T. od Szooka :)?

Et i szook chce do domu ale E.T. miał rower :).

Oj będzie ciekawa audycja z tej tajnej imprezy z tajnymi ludźmi :) -

Nigdy nie byłem z tyloma Michałami naraz w jednym pomieszczeniu równa się temu że nigdy nie widziałem tylu ludzi z workiem na głowie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności