Skocz do zawartości

Linki wzajemne do jakiego momentu


CrashXT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wiadome jest, że link wzajemny A-B B-A jest słaby, dlatego mam pytanie:

Jeżeli ze strony domena.com/1.html linkował bym do domena.pl/2.html, a z tej 2 linkował do domena.com/2.html to czy zostanie to policzone jako link wzajemny?

Pozdrawiam,

Jakub Cyran

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli linkowanie między podstronami mimo, że nie prowadzą do siebie na wzajem jest uznawane za linki wzajemne? Czy coś popierdzieliłem, bo jestem lekko zamroczony alkoholem;)

Jak daje z każdej strony precla link do drugie precla i odwrotnie to jest zwyłe A-B B-A?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Połączenie" czyli masz na myśli link powrotny do strony głównej? To nawet jak mam z jednego serwisu A z każdej podstrony link do strony głównej serwisu B, a na jednej pod stronie z serwisu B (która jest połączona) znajduje się link do głównej A to wszystkie linki są uznane za wzajemne?

Ale chyba mimo wszytko takie linki mają jakąś tam wartość.

A jak podstrona nie linkuje do głównej, ale linkuje do innej podstrony, która już do głównej linkuje to też? :(

Coś tam Gogiel radził, żeby się nie wymieniać. Testował to ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności