Skocz do zawartości

Jak to jest z kasą.


jahoo

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry za lamerskie pytanie, ale zupełnie nie wiem jak to ma być. Dostałem pierwszą płatną ofertę, wcześniej zajmowałem się pozycjonowaniem rodzinnego serwisu. Nie mam pojęcia ile wziąć za obsługę takiego pozycjonowania. W ramach znajomości zoptymalizowałem content, oprócz pierwszej strony w onecie nie przyniosło to oczywiście większych rezultatów. Jestem na etapie tworzenia oferty płatnej dla tej osoby. Frazy na które mam wypozycjonować stronę nie są bardzo popularne,więc myślę o wykupieniu linków itd. Stąd pytanie. Wiem +/- ile będę potrzebował miesięcznie pieniędzy na linki aby osiągnąć zamierzone rezultaty. Ile mam wziąć dla siebie za obsługę tego pozycjonowania. Czytałem wiele wątków na temat pozycjonerów z Allegro itp. Nie chcę 'rozpieszczać' usługodawcy i psuć rynku, z drugiej strony nie chcę go wystraszyć. Będzie on świadomy ile płaci za linki a ile ja dostaję. Jak więc wycenić moje siedzenie na sieci i szukanie reklamodawców, dodawanie do katalogów itd.? Bardzo proszę o sugestie, bo nie chcę walnąć jakiejś gafy i 'sprzedać się' za grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt linkow + to ile chcesz zarobic = zaplata

jesli powiesz za duzo to i tak nic nie stracisz... najwyzej nie

zarobisz paru zlotych... ja z doswiadczenia wiem ze lepiej

powiedziec za duzo (i nie miec Klienta) niz powiedziec

za malo (i sie meczyc za grosze albo jeszcze doplacac)

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

policz ile cie beda kosztowaly linki/miesiac

policz ile dziennie czasu bedziesz spedzal (w godzinach)

przemnoz przez 30 i przez np. 20 dodaj twoje koszty i przedstaw klientowi

Wliczasz picię kawy???

Ja zawsze doliczam klientowi :) 8)

Dlatego u mnie tak drogo ;)

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie nie cenisz to cie nie traktuja...

pare razy nacialem sie na tym...

trzeba im jasno dac do zrozumienia ze jest sie drogim ( co za tym idzie dobrym)...

wtedy taki pan klient sobie pomysli:

"cholera jak taki gowniarz ceni i ludzie mu za to placa wiec musi byc najlepszy" ;)

starczy zeby klient tak myslal, prawda jest to b rzadko:)

Mocny link za złotówę!

Dodaj wpis do Katalogu Frets.pl PR3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności