Skocz do zawartości

11 mln podstron


MasterOK

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to się zaindeksuje w 11 milionach podstron stawiam skrzynkę piwa.

Ale po co komu 11 milionów :>...

Kupuje sie 50 domen info, siedzi miesiąc nad zrobieniem 50 kopii wiki, które będą miały różne dodatki i inne pierdu pierdu ... każda indeksuje sie na 3 miliony ... 150 000 000 ...:( To tyle ile jest podstron w linkorze :P...

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie pomysł jest ale mi i tak się wydaje, że nic z tego nie będzie. G w końcu to jakoś rozwiąże i nie będzie żadnych kopii. Takie jest moje zdanie ale przez jakiś czas to będzie dobry pomysł.

Kopiowanie katalogów i czy stron z opisami to jeszcze pikuś i pewnie przymykają na to oko bo mają co robić ale nie kopiowanie Wiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może troche polece ot, ale mam nadzieje, że zostanie mi wybaczone. Jak sie indeksują lyrics'y? Bo z dmozami mam nie najlepsze doświadczenie... >25k... pewnie za mało linków itd, ale właśnie chodzi mi o www, która będzie lepiej się indeksować niż dmoz...

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzicie dywagacje na temat "zwykłej" wikipedii, nie rozumiem.

Edit:

@Jarcow: skrypt ten generuje podstrony, ściągając kontakt w locie (bądź z cache'a) zawartość wikipedii.

Poczytaj o wide-linkowaniu na forum było już o tym troszkę.

Edit #2:

Tutaj macie zaindeksowane 11mln podstron:

https://www.google.pl/search?hl=pl&q=si...=Szukaj&lr=

Pozdrawiam

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności