Skocz do zawartości

Może ktoś chętny do zorganizowania kursów?


Czachapl

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadł mi taki pomysł dla kogoś na biznes:

Sam szukałem w necie i w ogłoszeniach prasowych kursów tworzenia stron, konfiguracji i instalacji mambo, precli, katalogów, importy baz danych i innych takich w miarę prostych podstaw.

Kursy co znalazłem to albo było to Word, Excel, Win, albo bardzo zawansowane programowanie. Nigdzie nie natknąłem się na kursy ze tak powiem średniego szczebla. ( a może nie umie szukać)

Myślę ze zainteresowanie było by dość spore czymś takim.

Niektórzy napiszą ze można to w necie samemu znaleźć wszystko i wyczytać czy od razu na allegro kupić. Może i tak, ale jest wiele ludzi, co woli samemu zobaczyć spróbować a przy tym od razu zapytać o jakiś problem niż godzinami samemu metodą prób i błędów robić samemu.

Wiec jak ktoś by cos takiego organizował proszę o kontakt. Na pewno był bym chętny na taki kursik.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nauczysz się postawić mambo a jak się sypnie, to będziesz płakać.

I żaden kurs czy szkolenie nie da Ci tego, co da Ci postawienie samemu.

Postawisz sam, 30 razy zanim dobrze skonfigurujesz i nawet jak padnie to będziesz wiedział co naprawić.

Jak już wspominałem ceny od 5000 netto za szkolenie.

Mambo - 6000 netto

Postnuke - 7000 netto

Instalacja precla - 8000 netto

import baz danych - 12000 netto

Nauka logicznego myślenia i uczenia się na błędach - bezcenna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczysz się postawić mambo a jak się sypnie, to będziesz płakać.

I żaden kurs czy szkolenie nie da Ci tego, co da Ci postawienie samemu.

Postawisz sam, 30 razy zanim dobrze skonfigurujesz i nawet jak padnie to będziesz wiedział co naprawić.

Na pewno masz racje, ale nie każdy ma czas i nie każdy chce uczyć się reperować auta po przez czytanie książki serwisowej. Sa osoby, co wola mieć praktykę w warsztacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja precla - 8000 netto

import baz danych - 12000 netto

To żart czy powaga? Ja już nie łapie tych tekstów...

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ °K° skąd w Tobie tyle sarkazmu?

Pomysł jest bardzo trafny i podejrzewam, że zainteresowanie takimi kursami byłoby spore. Podobnie jak 10-15 lat temu popularne były kursy Offica. Ludzie się rozwijają i coraz chętniej sięgają do takich rzeczy a w szkole tego nie uczą. Wystarczy popatrzeć ile osób korzysta, czy pobiera pliki z kursami html, xhtml, css. Nie każdy potrafi wyciągnąć wiedzę z netu, chętnie dostali by kawę na ławę. Już nawet wiem jak takie kursy rozpropagować :P

Gdybyś coś organizował to chętnie się przyłączę w tematach funkcjonalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem nad kursami SEO, pewnie byłoby wielu zainteresowanych a też ich nie ma. Ale przydałby się jakiś certyfikat ukończenia kursu co by można było się w CV/portfolio pochwalić.

A co do cen... taki kurs za 5k czy nawet 10k to realistyczna cena, którą będą ludzie chętni zapłacić, szczególnie, że mamy dofinansowania z UE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności