Skocz do zawartości

Może ktoś chętny do zorganizowania kursów?


Czachapl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
[...]

Droga Edyto - no przeciez nie odrzucilem, nawet napisalem, ze wykonam 10 projektow bo akurat sie zgralo ze potrzebowalem do wlasnych potrzeb dokladnie to samo i ze sobie wybierzesz najlepszy a ja spozytkowalbym pozostale 9 :] Nawet sie rozpedzilem bood tamtego czasu zrobilem 16-cie i conajmniej 3 uznalem za fajne :)

Drogi Intru, ja Ci wymówek nie robię przeca ;) Pisałeś, że nie lubisz przerabiać gotowego flasha i masz na razie zajęcie - Twój wybór. Klient nie czekał, Jego wybór.

Kadzielewski: Rzadko mam tak intratne zlecenia, te pomniejsze próbuję chwytać sama :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie, w tej cenie napewno bym zrobil od podstaw ale napisalem, ze nie moge sie wypowiedziec dopuki nie zobacze jak zostal zrobiony, czesto dostaje zapytania o aktualizacje czegos we flashu i odpowiedz jest zawsze taka sama - nie jestem nic w stanie powiedziec dopuki nie zobacze kodow zrodlowych i zawsze jest to odbierane jako "nie" a wcale tak nie jest :) Slaby ze mnie negocjator :]

podsumowujac ta rozmowe mowie ze nie oplaca sie robic kursow, chociaz byc moze sie myle ;)

ps. myslalem kiedys o innych kursach: hydraulik, budowlaniec, kucharz itp - zapelnienie takiej luki po szkolach zawodowych ale wszystko z j.angielskim (zajecia po angielsku) wszystko zintegrowane z posrednictwami pracy - wszystko co ma na celu zrobienie z nieumnego magistra fachowca, z j. angielskim, od razu przygotowanego do pracy na zachodzie :) I mowie calkiem powaznie - taki kurs bylby napewno rozchwytywany ale to ogromne przedsiewziecie, sam bym musial znalesc fachowcow ;]

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności