Skocz do zawartości

SEO Kebab i dziwne odczucia po spotkaniu


Daniel Kędzierski

Rekomendowane odpowiedzi

Musiałem o tym napisać, dręczy mnie to do dziś - coś jak życiowa trauma :D.

Po 4 dniowym spotkaniu tajnych dziwnych ludzi Kraków - Łódź - Świat dostrzegam dośc niebezpieczne skupienie dziwnych ludzi w jednym miejscu :).

Więc tak na fotce niżej:

seokebab.jpg

możecie zauważyć mnie ;).

Gdy już tak spacerowaliśmy do godziny 24 po Krakowie nagle ku naszemu zdziwieniu ukazał się SEO KEBAB.

Byliśmy już bardzo głodni i zdesperowani więc widząc że taki SEO KEBAB to jak przyjazne URLE postanowiliśmy dokonać zakupu. Dziwniejszym było jednak to że spotkaliśmy tam ludzi z branży :) SEO którzy postanowili przyłączyć się do naszej imprezy. Bo dalszym biesiadowaniu - około 15 godzin nagle dostałem propozycje przystąpienia do fanclubu BlackSeoTeam - lecz był jeden podstawowy warunek - jak każdy black seo musisz mieć czarny worek na głowie.

Wstępnie się zgodziłem lecz ku mojemu zdziwieniu worek miał otwory tylko na oczy bez możliwości dostarczania odowiedniej ilości tlenu.

Dopiero dzisiaj zrozumiałem skąd taki pomysł. Chodziło o lepszą kontrole przez głównego twórce SEOKEBAB nad moim mózgiem poprzez wyłączenie pewnych zabezpieczeń spowodowanych brakiem tlenu.

No i mam pytanie: czy gdyby zależało Wam na przystąpieniu do takiego TEAMU skusilibyście się na założenie czarnego worka z wyciętymi dziurkami. Oczywiście mój worek to nie oryginał - bo taki to pewno bym sprzedał na allegro. Ale mam np. bułki kupowane przez Michała - admin PIO więc mogę wystawić na aukcji.

A może ktoś zaprojektuje takie czarne worki z nadrukiem :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

haha NIMEK ;) czarny anioł w seo kebabie :) - coś w tym jest. On też miał ten worek.

Ja to taki głupi nie byłem - tylko 30 sek miałem go na głowie ale widziałem jak pozostali wykazując dość znaczne poświęcenie się timowi przyklajali worek na taśme wokoło szyji żeby było bardziej hardcorowo :). Czego to ludzie nie zrobią dla teamu ;). :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mnie to on wygląda delikatnie i założyłem go tylko w celu promowania (parodiowania) seo kebab :D.

Ale zadałem w sumie pytanie czy to dobry patent na programowanie mózgu poprzez odcięcie dopływu tlenu bo zobaczyłem pokaźną grupę ludzi z seo którzy takie worki na głowach noszą - myślałem że albo tak jest trendy albo przez to lepsze pozycje się zdobywa :). Ale to było zbyt tajne i nie wiem ;) co ich skłoniło do noszenia takich worków :)

Intru dokładnie - w sumie kurde tyle piszemy, tyle bywam że tak powiem w grodzie kraka :) - i jeszcze nie mieliśmy okazji zakładać wspólnie worków ;). A na poważnie to jest w sumie duża szansa.

Jimmi ja już felgi myje ;) na tą następną skoro xann tak auto wypucował to i ja musze ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności