Skocz do zawartości

SEO Kebab i dziwne odczucia po spotkaniu


Daniel Kędzierski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

hahaha a worek ci sie na głowe nie zakłada ;)?

E nie nie , zrobiłem w exe bo taki miałem akurat soft do prezentacji. Spoko możecie mi klejnoty urwać jak się poczta nie rozsyła :D bo to najbardziej cenne co mam ;).

A swoja droga tytuł to "Wszyscy jesteśmy Aniołami"

NormaNOS znasz jakis videograbber to zrobie z tego szybko avi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normanos te zdjecia to lite :D wierz mi. Nie chcialbys widziec plików video :) i reszty foto.

Ale tak jak zawsze pisałem ;) ludzie na takich imprezach poznaja sie takimi jakimi są ;) i to właśnie jest w tym super. Nie ukrywam że po powrocie do dziś :) chciałbym być nadal na tej imprezie.

Za kwiatki przepraszam :) chciałem to jakoś poke urozmaicić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Szooku Szooku ...

napisałbyś po prostu o co ci chodzi, a nie tak piszesz o czymś o czym wie tylko garstka nielicznych, przez co wygląda to jak jakaś nowa strategia marketingowa :rolleyes:

Jakaś kasa z tego chociaż jest ?

EDIT : Obejrzałem sobie ten pokaz slajdów, wyglądał jak z wesela ... ludzie nie róbta wsi :)

ZŁOOOO

serce.gifKocham Cię | Życie po Ślubie | Psychopatologia

Popełniłeś tylko jeden błąd ... jaki ? ... RAMBO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności