Skocz do zawartości

Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak to się robi


AQQry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Również bardzo dziękuję...

Ja też ją z chęcią przeczytam, bo już nie pamiętam co tam napisaliśmy ....

hahaha skąd ja to znam... Ale to jeszcze nic bo jak zaczniesz czytać to może być tak, że pierwszą myślą będzie - kurcze to ja napisałem? taki fajny tekst to chyba nie jest mój :piwo:

Wątpie, żebyśmy jutro mieli te książki w ręku, ale w najbliższym czasie na pewno. :brawa:

nigdy nie wiesz co przyniesie nowy dzień :D

... ale tak to jest jak się nie zagląda na GG ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Bartek to widzę w Helionie Książkowy "Wymiatacz".

Tak jakoś wyszło. Od kilku lat pisanie to moja praca. Nie pracuję nigdzie i utrzymuje się z pisania książek. Do tej pory ponad 60 tytułów i jeden z lepszych wyników sprzedaży w kraju :D

Helion ma wyłączność czy możecie ją dystrybuować innymi kanałami?

Co masz na myśli pisząc dystrybuować? Czy chodzi Ci o wydanie w innym wydawnictwie, czy po prostu o sprzedaż? Jeżeli o to drugiej to każdy może zamówić w Helionie dowolną ilość i sprzedawać jak i gdzie chce. Natomiast w moim przypadku nie mam na to czasu i sprzedażą nie zajmuję się - robi to za mnie Helion, hurtownie, księgarnie i partnerzy helion.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książka zamówiona i czekam na realizację przesyłki przez Helion. Gratulacje podjęcia się tej tematyki i opisania tego w książce! Życzę autorom książki bestseller'a, których Bartosz ma już kilka na swoim koncie!

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saint ;) jakby Michał mial opisać branże SEO to myśle że byłby lekki SF dla ludzi z zewnątrz.

Skoro mnie jeszcze wiele rzeczy zaskakuje (czarne worki na głowie seo-kebab) to zwykłego czytelnika tym bardziej.

Gdyby natomiast opisywał dodatkowo spotkania ludzi z branży SEO to książka byłaby techniczna/sf/przygodowa a także o lekkim zabarwieniu erotycznym.

Jak dolecą już książeczki do radyjka to dam znać.

BD - Michał jak będą to PW podam adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności