Skocz do zawartości

Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak to się robi


AQQry

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie sie to kojarzy z ksiazeczka admina Linkorna (coś ala Poczytaj mi Mamo)

oczywiscie zartuje mam jakis uraz po tym jak Aniol zaczal swoja "Biblie SEO" promowac

:]

a tak na serio

ciekawe ze mozna pisac ksiazki i sie z tego utrzymywac, ciekawe jakie sa z tego zyski

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Netelektryk pytanie dość podobne jak czytałem na pewnym forum.

Coś w stylu

"E to jakaś głupota że dziękim tym reklamą adsense można zarabiać z klików - tylko głupi w to uwierzy"

Wiadomo że aby zarobić należy robić coś dobrze - znając doświadczenie Bartka w pisaniu książek i wiedze Michała na temat Seo - zarabianie z takich książek jest bardzo realne. Choć jak sądze Michałowi nie zalęzy na zarabianiu na tej książce tylko podsumowaniu tego co zrobił - czyli forum.

Pozdrawiam

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ze mozna pisac ksiazki i sie z tego utrzymywac, ciekawe jakie sa z tego zyski

Jeżeli Cię to interesuje to przeczytaj Zawód: pisarz na stronie Gazety. Według mnie idealnie oddaje polskiej realia. Co prawda piszą tam o innych książkach (bardziej poczytnych i dla mas), ale w literaturze informatycznej wygląda to podobnie. Dokładniej mówiąc jest kilka osób, które mogą z tego żyć i nie robić nic innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i bardzo dobrze ze ktos moze robic to co lubi i nikt mu za bardzo nie przeszkadza

a jezeli to pozwala na utrzymywanie na jakims poziomie to tez dobrze

napisalem tak ze mnie to zaciekawilo bo dotychczas spotykalem sie z ksiazkami pisanymi przez autorow dorywczo (branza IT, nawet SEO).

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książka o pozycjonowaniu a link do karty książki taki: helion.pl/ksiazki/pozopt.htm

Link wrzucają w książkach z tego co pamiętam. Więc musi być łatwy do wpisania i nie przydługi ;p Zmiana nie wchodzi w grę po druku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek e tam kto następny - ważne kto ją pisze. Więć pozycja Michała jak na PL przebija dla mnie pozostałe - nie chodzi o merytoryczność bo nie znam pozostałych ale z faktu iż jest twórcą PIO.

A kto napisze ? = Ja napisze hahahah ale nie o seo ;). Tylko pod tytułem "Przygody Szooka podróżnika" lub

"Świat Seo Oczyma Szooka" no jeszcze rozmyślam nad "Mój pierwszy dmuchany basen z kasy zarobionej w SEO"

Sam nie napisze ;) ja moge tylko opowiadać a ktoś musi pisać :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności