Skocz do zawartości

kwintesencja tzw. "naszego" Rządu


theNaturat

Rekomendowane odpowiedzi

Moze palil ale sie nie zaciagal - jak B.Clinton :D

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marika jaki seksi avatarek

A tak apropos Giertysia to co jakis czas wyskakuje on z jakims pomyslem jak Filip z konopii. Kto takich ludzi wybiera do parlamentu (bo na to kto jest w rzadzie to nie mamy wplywu)

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcą zakazać noszenie koszulek z liściem konopii
Ja to bym nie chciał widzieć reklam Radia Maryja na zabytkach kościelnych, które wiszą nielegalnie np. w Słupsku.

Wiecie co zrobił słupski konserwator zabytków w tej sprawie? Nic, od parunastu lat.

https://www.slupsk.eco.pl/prasa.php?id=2304&str=0

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"kary za narkotyki w polsce są łagodne" "czy marihuana jest z konopii? " "nie wiem jak Pan łączy konopie z marihuaną" "w usa ludzie dostają dożywocie za posiadanie niewielkich ilości narkotyków"... To moje ulubione. K... nawet Kononowicz takich pierdół nie gada

Ps. Cholera Lolki ostatnio zapodałem sobie Scarface i chciałbym Ci teraz ukraść avatar :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"w usa ludzie dostają dożywocie za posiadanie niewielkich ilości narkotyków"

no co, np. kilogram ususzonego zielska to jest mało w końcu K. jest silnym facetem i potrafiłby unieść :)

Chociaż faktycznie jeśli ktoś jest za zakazem rozpowszechniania wizerunku marihuany to wypadałoby wiedzieć, że nieświadomie zakazuje rozpowszechniania konopi indyjskiej:) i na odwrót.

No ale zgadzam się z jimmi, że K. mógłby wiedzieć co to morfinka, ew. opium ;) i to go usprawiedliwia

Jest taka bylina o liściach podobnych do konopi indyjskiej (nie pamiętam nazwy) i zastanawiam się, czy będą ja wyrywać, w końcu ta roślina też rozpowszechnia wizerunek marihuany (w takim samym stopniu jak wisiorki itp.). Rośnie niedaleko mojego bloku.

Wejdź i nakarm głodne dziecko.

baner4.gif

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności