Skocz do zawartości

[darmówki]do zaplecza


ramzi

Rekomendowane odpowiedzi

Coś co można używać jako zaplecza korzystające z darmowych baz danych, np. Biblia ramzi20.rwi.pl jedną już mam...znacie jakieś alternatywy na licencji gnu lub bez licencji ?

Katalogu dmoz nie będe zakladal, po co setna kopia?

Potrzebuje czegoś co dobrze się indeksuje i ma setki podstron...na darmowych bazach oparte...wikipedia ma 11mln ale nie chce mi się 500Mb na serwer uploadować:|

Proszę o jakieś odpowiedzi sensowne, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Katalogu dmoz nie będe zakladal, po co setna kopia?

To mają do siebie skrypty oparte na tego typu bazach, że w sieci są ich setki, tysiące... No spam po prostu.

A już wszczególności, gdy bazy są ogólniedostepne (a większość jest, wystarczy poszukać)

BTW: legalnych baz poszukaj na Google Code Search - przerózne naprawdę znaleziska...

Na blogu:

pozycjonowanie a etyka. A za parę dni słów kilka o smacznych i lekkostrawnych preclach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi dalej ten skrypt, ale 40 zl dawać bez pewności działania?:) chodzi mi o to czy ktoś nie zna linków do jakiś baz takich jak ta moja biblia

1.dziala

2. jesli nie stac Cie zainwestowac 40zl w skrypt to nei zabieraj sie za pozycjonowanie

ostatnio na allegro chodził skrypt wiki który nawet nie wymagał bazy danych, miejsca też mało zajmował

Czy Google rozdaje bany za skrypty Wiki? Wie ktoś?

banuj ;(

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności