Skocz do zawartości

Forum


Zarobek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym utworzyć forum na moim serwisie, lecz takie forum które będe mogł bezpośrednio podepiąć pod moją grafike. Chodzi mi o sam skrypt bez grafiki, gdzie moge taki skrypt pobrać za darmo ?. ( dla tych co nie zrozumieli: na tej stronie to doskonale jest pokazane https://em-money.net/forum/index.php )

PS. Nie wiem, czy dobry dział wybrałem jakby co przepraszam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Twój serwis oparty jest na znanym CMS to powinieneś szukać odpowiedniego skryptu - modułu forum na stronie CMS'u.

Jeśli Twój serwis oparty jest na autorskich mechanizmach to niestety, wszystkie skrypty forum jakie znajdziesz ubrane są w grafikę, którą musisz dostosować do swojego serwisu. Zazwyczaj wystarczą drobne zmiany w stylach css.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, tylko że podczas instalacji php-fusion. Wyskakuje mi taki bląd:

Warning: main(themes/Milestone/theme.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /home.18/e/b/o/ebookika/www/forum/php-files/subheader.php on line 14

Fatal error: main() [function.require]: Failed opening required 'themes/Milestone/theme.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home.18/e/b/o/ebookika/www/forum/php-files/subheader.php on line 14

Wiem że cosik ta skorka nie dziala ale nie wiem co zrobić aby to hulało ?.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności