Skocz do zawartości

Forum phpbb by przemo , adsense , zmiany w ciągu 3 lat


ann

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

Korzystałem z tego forum 3 lata temu , udało mi się nawet wypozycjonować moje strony wtedy na 1 strone google. Tak więc wracam po 3ch latach i chciałbym się dowiedzieć coś o zmianach w programie adsense oraz pozycjonowaniu w google.

Proszę o jakieś informacje na co należy teraz zwracać uwage , dokonały się jakies drastyczne zmiany w ciągu 3 lat w pozycjonowaniu i adsense ? (czytając forum zauważyłem że cenzorzy są teraz bardziej bezlitośni ... )

Kolejna sprawa to ze chciałbym przywrócić spore forum oparte na phpbb by przemo - interesuje mnie czy skrypty które dodają reklame adsense w każdym temacie jako np co 10 post są teraz legalne ? czy moze cenzorzy zle na to patrzą ? ( tego typu skrypt był tutaj kiedys na forum wykorzystany) , jeśli nie spowoduje to zbanowania mojego konta adsense to poprosiłbym link do takiego skryptu pod phpbb by przemo.

Dziękuje i Pozdrawiam Ann :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zeby ktos Ci odpowiedzial w 1 poscie na pytanie o zmiany w pozycjonowaniu w ostatnich 3 latach skoro cale to forum wlasnie tego dotyczy i obejmuje naprawde wiele zagadnien... :):)

Zacznij lekture od tego. A potem juz jakos pojdzie... :)

Przeczytałem ten temat zanim napisałem posta ;-) , chodzi mi o konkretne zmiany na ktore należy zwrócić uwage , ogólny schemat pozycjonowania , optymalizacji mam przyswojony ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz prostej recepty na sukcesz to prosze:

- optymalizacja

- (dobre) linki

Jesli szukasz czegos wiecej:

cale to forum wlasnie tego dotyczy i obejmuje naprawde wiele zagadnien

Zrozum! Naprawde nie da sie wszystkiego podac na tacy w 1 poscie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz prostej recepty na sukcesz to prosze:

- optymalizacja

- (dobre) linki

Jesli szukasz czegos wiecej:

cale to forum wlasnie tego dotyczy i obejmuje naprawde wiele zagadnien

Zrozum! Naprawde nie da sie wszystkiego podac na tacy w 1 poscie...

No napewno i wcale na to nie liczyłem ...

Chodziło mi np o coś w stylu od roku google nie akceptuje czegos tam a coś tam teraz stało sie normą.

Ale widze że jakis konkretnych zmian co do pozycjonowania nie było - nie wracajmy już do tego .

A co odnosnie moich pytań do adsense ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mysle ze chcesz isc za bardzo na latwizne, chcesz mieć kwintesencje ostatnich 3 lat to kup ksiazke ktora sie pojawila o pozycjonowaniu - nowka.

A 1 pytanie co zadales konkretne odnosnie AS po ktoryms poscie to nawet w podpowiedziach AS pisze by tam dawać. Szukaj najpierw u źrodla potem pytaj.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności