Skocz do zawartości

Ksiazka admina Linkorna


netelektryk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Z czymś tak lamerskim, z tak nachalną promocją swojej osoby i stron powiązanych z autorem, z takim bełkotem jeszcze się nie spotkałam. Książka wprost roi się od błędów, niesprawdzonych tez, czy wręcz kłamstw. Momentami, np. podczas "obiektywnego" porównywania systemów i powołania się na stronę anty-linkme, robi się żałośnie. Wstyd, panie "autorze". Nie mam nawet ochoty na głębszą recenzję, musiałabym tą srajtaśmę wziąć znów do ręki.

Czego innego się spodziewałaś? Każdy orze jak może;)

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawa jak czują się osoby, które gratulowały (nie wiem czego, być może oszukania tak szanowanego do tej pory wydawnictwa jak PWN), po przeczytaniu książki.

Kupiłam, by nieco utrzeć nosa Bartoszowi i Michałowi, których książka szczególnie mnie nie zainteresowała. Byłoby ciekawe, gdyby książka Anioła, którego tak często krytykowałam okazała się lepsza od Ich twórczości. Gó...!

Z czymś tak lamerskim, z tak nachalną promocją swojej osoby i stron powiązanych z autorem, z takim bełkotem jeszcze się nie spotkałam. Książka wprost roi się od błędów, niesprawdzonych tez, czy wręcz kłamstw. Momentami, np. podczas "obiektywnego" porównywania systemów i powołania się na stronę anty-linkme, robi się żałośnie. Wstyd, panie "autorze". Nie mam nawet ochoty na głębszą recenzję, musiałabym tą srajtaśmę wziąć znów do ręki.

ps. mam tylko nadzieję, że całość zarobionych pieniążków, zgodnie z deklaracją, otrzymają organizacje charytatywne - miło byłoby zobaczyć tę listę darbiorców.

W pełni się zgadzam, pierwsza książka ( od Heliona ) to dużo zbędnych informacji, które w zasadzie mało mówią o samym pozycjonowaniu, natomiast ta opisywana w tym wątku jest nieobiektywna i posiada dużo błędów.

Jakby się komuś chciało czytać to naskrobałem małą recenzję obu książek o pozycjonowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]wydawnictwa jak PWN
To będzie dobry sprawdzian dla autorów (którzy lepiej będą swoją książkę promować) i Wydawnictw (Helion vs PWN). Obstawiamy, kto sprzeda więcej?

PWN już dawno temu przespało swoją szansą na zajęcie liczącej się pozycji na rynku książki informatycznej. Próbą ratowania było przejęcie Mikomu, który był przez jakiś czas numerem dwa na rynku książki informatycznej i aspirował do miana konkurencji Heliona.

Niestety obecna polityka PWN też nie daje gwarancji, że będzie lepiej. Z tego co widać w wątkach o książkach to na paczki z PWN "idą" po kilka tygodni a z Heliona 2-3 dni. Z dostępnością w tradycyjnych źródłach też nie jest najlepiej (chciałem sobie pooglądać książkę, której dotyczy ten wątek i nie znalazłem jej w Katowicach).

Kto sprzeda więcej, cóż rynek to zweryfikuje. Jednak jedno jest pewne, że ja sam w 6 lat sprzedałem 1/6 tego co np. całe ReadMe w 16 lat...

Kupiłam, by nieco utrzeć nosa Bartoszowi i Michałowi, których książka szczególnie mnie nie zainteresowała.

Bo to raczej książka nie dla Ciebie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dziś mi przyszła, zamawiałem kurierem (opek). Pierwsze duże zdziwienie - po zdjęciu 3 zabezpieczających taśm i kartki z info o przesyłce pod nią na kartonie zauważyłem napis: "POZDRO Z LODZII" yyy.. pierwszy raz spotykam się z czymś takim i przyznam, że nie są z tym związane zbyt pozytywne odczucia... Drugie zdziwienie - kilka stron przeleciałem na szybko - lanie wody, nic nowego, reklama siebie i swoich produktów...

P.S.

Pozdrawiam tych z Lodzi ;-)

Ay, caramba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama to to na pewno jest i wiele osób przez to gorzej ocenia książkę. Jednak mimo wszystko warto przeczytać tylko trzeba uważać na to, że czasem trafia się na sprzeczne informacje. Osoba znająca podstawy je wyłapie, a ta, która nie miała z tym wcześniej styczności, zakręci się prawdopodobnie i nie będzie wiedziała, w co wierzyć... chyba że przeleci przez tekst szybko i tego nawet nie zauważy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazda ksiązka to kasa dla autora i robienie sobie Pijur że coś się wie że sie jest specjalistą.

Najważniejsze że chłopaki zarobią kasę ,kapustę. Rozumiesz Edyta :zeby: KPW ;)

Wkrótce kilku innych forumowiczów napisze ksiązkę.

I bedzie co czytać na długie lata:)

Paweł jak pochwalę twoją ksiązkę i się troszkę podliże i ci pogratuluje jak inni dostanę wiecej punktów z linkorna??

gzzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł jak pochwalę twoją ksiązkę i się troszkę podliże i ci pogratuluje jak inni dostanę wiecej punktów z linkorna??

za co??

WYZNAWCY POZYCJONOWANIA

PROPONUJE WAM SKUTECZNĄ ALTERNATYWĘ

Pozycjonowanie dla każdego

Hehe gotuje Pozycjonerów wkrótce

Nie pozycjonuje stron nikomu więc nie mam interesu w opowiadaniu bajek.

hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności