Skocz do zawartości

program czytajacy na glos z pliku tekstowego


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje w jak najszybszym tepie podlozyc do prezentacji multimedialnej glos - ale musi byc dokladnie taki:

https://www.neostream.com/7v05/

sciaglem sobie taki programik natural voice text reader - w darmowej wersji cudów nie ma, kupno pelnej troszke potrwa a zalezy mi na czasie,

nie znacie czegos zeby w ten sposób moglo przeczytac ?

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w jakim języku miałoby to coś czytać? Bo mam polski program do czytania po polsku, choć przy pewnych umiejętnościach lingwistycznych ze strony użytkownika można go nauczyć w dowolnym języku. Zapisujesz to w mp3 i masz gadającą stronę. Jakby co to PM. Niestety nie wiem o co chodzi z tą stroną do której podałeś adres bo widzę tylko jakąś navoltowaną łepetynę :roll:

słownik informatyczny ... aby wiedzieć więcej

(łac. Oxygene - tlen) Tlen był jest i będzie bo tlen jest wszędzie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o ten swietny hollywoodzki glos rodem z trailerów filmowych - takie cos jest dostepne ale tylko w platnej wersji tych programów i chyba taka kupie - rewelacja a do anglojezycznej prezentacji lub strony pasuje jak nic :D

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oxygene: mógłbyś podesłać ?

zymen at interia dot pl

dzięki,pozdr.

Ja mam - coby nie schodzić z tematu - syntalka. Ale po Polsku i bardzo nieładnie :D

Ma ktoś jakieś próbki czytania przez programy komercyjne ? Jeśli są niezłe, to może też nawet kupię.. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś próbki czytania przez programy komercyjne ? Jeśli są niezłe, to może też nawet kupię.. pozdr.

ano mam - w ww.naturalreaders.com/Sample.htm

sciagnij sobie i posluchaj - ja bede kupowal ten program - szkoda ze nie maja tez poskich ale w kazdym razie do robienia prezentacji nie bede juz musial wynajmowac studia - piszesz i masz :D

ps. Oxygene - dzieki za programy :(

ps.2 wlasnie dostalem odpowiedz - ten glos byl czytany za pomoca wlasnie tego programu

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności