Skocz do zawartości

Kupowanie domen pod zaplecze


Maximus Marius

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Coś dla hurtowników: 50 Ipków za 1750zł rocznie

https://www.tani-hosting.net/seo.html

Za 1750 zł rocznie można mieć swój kolokowany serwer z całą klasą C ipków.

Trzeba wiedzieć do jakiej firmy uderzyć i jak negocjować. Powiedziałbym jaka to firma ale chyba nie mogę - tajemnica handlowa.

Najwyższej jakości strony internetowe można zamówić w firmie Invini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz kupić domeny info po 3$,

a nastepnie przedłużyć je po takiej samej cenie.

podawajcie moze od razu linki ;)

Co do IP to by musialy byc z roznych klas choc sa przyklady gdzie widac ze mozna kilkoma ip i spora iloscia domen samego siebie wypozycjonowac.

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do IP to by musialy byc z roznych klas choc sa przyklady gdzie widac ze mozna kilkoma ip i spora iloscia domen samego siebie wypozycjonowac.

Nie wiem, czy różne klasy jakos znacząco wpływają na gugiela. Robił ktoś testy jakieś?

Poza tym jak ktoś ma już kolokację to może wykupić choćby dwie klasy C i wtedy ma 506 adresów IP. Z takim czymś zrobi wszystko.

Najwyższej jakości strony internetowe można zamówić w firmie Invini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z godaddy pierwszy rok za 1$ kolejny za 10$

Co do t IP złożyłem wniosek do TP na dwie klasy C, ciekawe jaki mi odpowiedzą i kiedy bo wniosek już czeka już ponad tydzień.

Cyz IP ma znaczenie ? Myślę ze ma bo to by było takie zdroworozsądkowe , ze jezleli domeny sa bardziej oddalone od siebie przez IP to znaczy że też własciciel jest rózny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności