Skocz do zawartości

Pomysł i Business Angels.. Czy mogą zwinąć pomysł ?


ter-vs4-

Rekomendowane odpowiedzi

kadzielawski

w odpowiedzi

wczesniej napisalem

"Znam firme ktora ma juz zamiar wchodzic na gielde a z pewnoscia nie zakwalifikowalaby sie do tych ich smiesznych projektow"

Ta firma ma zamiar wejsc na gielde po 2-3 latach dzialalnosci, pomysl byl wysoce ryzykowny ale sie powiodl i sa z tego duze zyski i mysle ze na poczatku swojej dzialalnosci ciezko by im bylo przekonac takich z BA. Teraz ktos powie "ale przeciez nie zainwestuja w cos wysoce ryzykownego" to ja odpowiem to po co to jest? oni inwestuja w innowacje ktore z natury obarczone sa duzym ryzykiem

Mi chodzi o to ze nawet nie wiem jakby sie starac zrozumiec jak to funkcjonuje to jest to ciezko pojac, dzialaja oni na zasadach europejskich (sa na to jakies finanse i jakies wytyczne), z tego co znowu slyszalem to jakies projekty koncza sie w polowie roku a chetnych ani widu ani slychu. Owszem jest to ich poboczna dzialalnosc ale dzieki temu moga liczyc w sumie na na darmowa reklame.

Ale to tylko moje zdanie.

Ja prowadzac wlasny czy tez zaczynajac wlasny biznes uderzylbym w inkubatory i parki technologiczne, idealne do promocji i poczatkowego prowadzenia biznesu, a jezeli chodzi o dotacje to albo Urzad Pracy albo instytucje zajmujace sie dystrubucja funduszy europejskich i z nich zdaje sie mozna wyciagnac cos okolo 40 tys.

W duzych miastach sa instytucje ktore sie tym zajmuja. Gdansk - Gdanska Fundacja Wspierania Przedsiebiorczosci do tego Gdynia tez cos podobnego posiada. Z pewnoscia wiekszosc wielkich miast tez cos podobnego posiada.

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności