Skocz do zawartości

Konkurs


5il3nt

Rekomendowane odpowiedzi

Google zdaje się że obiera z anchoru pierwsze 70 znakow - później to już g daje...

Nic w tym śmiesznego nie widzę :P mogę zrobić dłuższy :P:):(:(

Nie wiem czy bym się z tym zgodził. To tak jakby tekstu na stronie też pobierał tylko kilka znaków czy tam kilkadziesiąt.

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po cholere to cytowac?

zdaje sie wszyscy tu umieją skorzystać z linku

gizmoo3

Tak wlasnie wyglada ten anchor...az siwy dym z niego leci...

zawsze mozna wklepac troche wiecej encyklopedii...Do dziela!

Zauwazcie, ze ten kolo stosuje praktycznie tylko Mianownik liczby poj. lub mnogiej...Jakby tak wszystko to odmienic przez pozostale 6 przypadkow, TO BY BYL ANCHOR!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70 czy 255 znaków jakie zczytuje G. to i tak nikła liczba przy 30657(z przecinkami i spacjami), ale że tak się komuś chciało tyle wklepać/wkleić

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi problem - wchodze na google/adwords - wpisuję frazę jaka mnie interesuje i kopiuje , kopiuje, kopiuję

dla Twoich okien najlepsze markizy - dla wszystkich adwokat - lub książka telefoniczna - oferty różnego typu, taniej nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze ma to w keywords wrzucone to jeszcze nic

lepsze jest tekst w "stopce" (raczej stopie Yeti) tej strony, ale powiem z wlasnego doswiadczenia ze daje to niezle efekty

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem przewinąć na dół, więc wycofuję swoja kandydaturę - jest bez szans. rolleyes.gif

No niewatpliwie byles bez szans :)
Google zdaje się że obiera z anchoru pierwsze 70 znakow - później to już g daje...

Nie wiem czy gó**o...jest content i jak widze na kilka wpisanych fraz z tego anchora strona plasuje sie w top10 i traffic zbiera acm.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności