Skocz do zawartości

Spora aktualizacja materiału w serwisie a pozycja w google


Robbocop

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio dodałem sporo nowych podstron w serwisie, co zwiększyło powiedzmy o 1/3 mape strony. W miedzyczasie dokonałem kilka wymian linków z kilkoma stronami o PR od 3 do PR5. Zaraz po aktualizacji moja stronka spadla w googlach o jedna strone w dól.

Myslicie ze to przejsciowy google dance, czy moze google musi "dojsc do siebie" po dosc znacznej aktualizacji strony?

Pozdrawiam,

Robbocop.

------------------------

Polecam gotowe życzenia sms na różne okazje oraz kartki z takich okazji jak imieniny czy urodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronka to www.twojezyczenia.pl, w sieci jest od około 5 miesięcy czyli dość młoda (FSB juz chyba przestał działać bo był efekt wysokich pozycji, po czym spadek i powolny wzrost po linkowaniu).

Wiekszosc linków to katalogi i precle, oraz kilka serwisow z PR od 3 do 5 (linki ze wszystkich podstron tych serwisow). Ostatnio dodane - 2 tydzien temu i dwa wczoraj wiec jeszcze za wczesnie na rezultaty :)

Robbocop.

--------------------------------------------------------

Ciekawe, gotowe życzenia znajdziesz w serwisie www.twojezyczenia.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało jest prawdopodobne, aby dodanie takiej ilości treści wpłynęło na spadki. Patrząc na jej wiek przychylam się do zdania lolki.

Moja krótkie rady:

a) staraj się nie puszczać linków z wszystkich podstron serwisów

b)nie mieszaj treści obcojęzycznych z polską

Blog - marketing internetowy, reklama w wyszukiwarkach, SEO, SEM, Usability

Darmowe kursy do pobrania: Google AdWords, zaktualizowany kurs Google Analytics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności