Skocz do zawartości

No i zaczyna się zawalanie precelków śmieciami :(


yoogii

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam na pierwszym miejscu widze bardzo wartościową strone , nie wiem o co Ci chodzi .

PS.

co tam jarasz ? :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Taki niestety paradoks mamy. Z jednej strony pozycjonuje się witryny wartościowe (bo nikt syfu nie pozycjonuje bo mu szkoda na to kasy) i to nazwałbym sprzątaniem wyników, z drugiej strony aby wbić do topki wartościową witrynę trzeba narobić śmieciarek i to nazwałbym śmieceniem.

Dokąd algorytm będzie opierał się na tym na czym się opiera, nic tego faktu nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego thenaturat szukałeś na google.de; szczerze mówiąc gó**o mnie to obchodzi - jeżeli szukasz polskiej frazy to z łaski swojej rusz du**ę do google.pl - tam jak sam widziałeś wyniki są lepsze - jeżeli to co uzyskałeś w wynikach w google.pl nie jest tym czego szukałeś, to czego szukałeś? psa przewodnika?

Powtórze jeszcze raz - cokolwiek ćpasz, rzuć to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielubie dodawarek w szczególności Addera, osobiście wolę dodawać ręcznie strone do katalogów i preselli niż korzystać z automatów ;)

Dla mnie to żadna satysfakcja korzystać z automatów. To fakt że na potrzeby jednego człowieka to nieproblem napisać. Ale z tego co wiem koleś chce napisac dwie wersje jedną do użytku publicznego pewnie gorszą i drugą dla znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego wracam do katalogów ;) ale za to z linkamiw tresci ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przygotowuję jeden, zastanawiam się nad wprowadzeniem tej możliwości do dwóch pozostałych. Oparte o skrypt IndexU.

Ogólnie linki w tresci ma qlweb by jachu :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności