Skocz do zawartości

No i zaczyna się zawalanie precelków śmieciami :(


yoogii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie wiem czego thenaturat szukałeś na google.de; szczerze mówiąc gó**o mnie to obchodzi - jeżeli szukasz polskiej frazy to z łaski swojej rusz du**ę do google.pl

Czy ty czytasz posty, bo chyba nie. Przeciez dalem wyniki dla Polski...

ja tam na pierwszym miejscu widze bardzo wartościową strone , nie wiem o co Ci chodzi .

PS.

co tam jarasz ? :D

prosze, moja odpowiedz o ten caly syf zasyfiony serpowym syfem

Wstukujemy niemeicki odpowiednik slowa "Zakladanie firmy" o nazwie "Existenzgründung" i co wyskakuje:

https://www.google.de/search?q=existenzgr%C...lient=firefox-a

sprawdzcie sami, mam nadzieje, ze dobrze sie wyswietla...w polsce nigdy takich wynikow nie uswiadczysz

Albo wezmy takie bardziej skomplikowane zdanie, a raczej rownowaznik: "Eigene firma gründen" - odpowiednik "Zalozyc wlasna firme"

Co sioe wyswietla?

https://www.google.de/search?q=eigene+firma...lient=firefox-a

Gdzie tu macie ten caly zaspamiony preclowy syf?

syf charakterystyczny dla polskich spamerow co sie nazywaja pozycjonerzy...pozycjonerzy g...a, za przeproszeniem. Jak doprowadzicie w polskim necie do takich wynikow jak przy Existenzgründung, to zwracam honor i bede nazywal specow od precli pozycjonerami, na razie to sa spamerzy

Mysle, ze to porownanie polskich i niemieckich wynikow wyszukiwania wystarczy, ja w tym temacie koncze swoje wypowiedzi.AMENt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak doprowadzicie w polskim necie do takich wynikow jak przy Existenzgründung, to zwracam honor i bede nazywal specow od precli pozycjonerami, na razie to sa spamerzy

My mamy doprowadzić? A za kogo Ty się uważasz, żeby nam zwracać honor? Kim jesteś, zeby klasyfikować, kto jest, a kto nie jest spamerem?

I jeszcze jedno. Naprawdę nie rozumiesz dlaczego precle są wyżej niż niektóre "wartościowe strony" ? Zwłaszcza na takie hasełko; "jak założyć własną firmę". Może zaproponuję Ci lepsze hasło do sprawdzania twoich teorii: " jak założyć własną firmę wypasującą owce w Bieszczadach".

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez najmniejszego problemu to obchodzę :D a wiesz co to POP3 i czytanie maili przez www ? - Testowałem też z tokenami i bez problemów rozwiązania zawarte w LinkiSEO dają sobie z tym radę. Utrzymanie sesji, logowanie i inne pierdoły to banał. Miksowanie treści tytułów nawet odnajdywanie odpowiednich pól to banał. Na dzień dzisiejszy moja dodawarka radzi sobie z każdym "preclem".

Moje zdanie precle i katalogi są tyle samo warte czyli nic :D A to że mogę mieć linka w treści to pikuś bo inne katalogi też to mają. Ja nie wiem czym tu się podniecać oprócz tego że nazywacie to zapleczem a ja spamem :)

Yeden - spuść trochę z tonu - to że ktoś ma inne zdanie nie znaczy że trzeba na niego najeżdżać. Fakt jest taki że na świecie troche to inaczej wygląda niż w PL więc po cholerę się kłócić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

określiłem tylko hipotetyczna sytację, że istnieje możliwość zorganizowania takiego czegoś gdyby problem spamowania precli okazał sie dokuczliwy.

Ludzie zarabiają na preclach jakieś pieniądze i na pewno napiszą darmowa wtyczke, dzięki której jednym klikiem raportujesz spam i inni (zarejestrowani uzytkownicy jakiegos serwisu) otrzymaja automatycznie tą sama informację o adresie e-mail nadawcy spamu.

[edit] tak przynajmniej mi sie wydaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ci się wydaje :) Precle ludzie stawiają nie po to aby ktoś się wypozycjonował za ich kasę ale po to aby:

1 - budować sobie "zaplecze" pod swoje linki

2 - informacje kto co pozycjonuje i na jakie słowa

3 - budowanie bazy maili

4 - reklamy

Co do filtrowania maili, a jaki to problem zakładać maile nowe na darmowych pocztach? Znając się na PHP można cuda robić, a jak jeszcze znamy inne języki skryptowe ho ho ho. Ludzie robią nie takie spamy więc wież mi nie w tym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój koleszka wymyślil coś prostrzego poprostu resestracje ręczną i loginy i hasła przypisane do danego precela po co wiecej, to juz nikomu nie chce sie nawet tam rejestrować. Oczywiscie skrypt na własne potrzeby. Można powiedzieć presell jest taki sam jak katalog.

Ale pomyślmy tu o osobach na przykład takich jak ja ktore maja z tego hajs, czy to nie psucie rynku, wiem ze wiele osób zarabia kase na nie unikalnych wpisach i takowa konkurencja że strony automat moze ich spokojnie usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - budować sobie "zaplecze" pod swoje linki

2 - informacje kto co pozycjonuje i na jakie słowa

3 - budowanie bazy maili

4 - reklamy

Jeśli zarabiaja na 1, 3 i 4 to na pewno nie powolą sobie na spamowanie własnych precli

Jeśli interesuje ich 2 to postawią sobie qlweba (mniej miejsca zajmuje, wiecej spamu dostaje)

Wychodzi mi, ze ciężko znależć sytuację, w której spamowanie precli byłoby na rękę właścicielowi.

Co do zakładania wielu darmowych kont: Nie sądze aby ta droga okazała sie skuteczna. Zrobienie dodawarki na skale addera odpada, bo dostawca darmowych kont szybciutko opracuje jakąś blokade w postaci tokena czy czegos innego co nie będzie rozpoznawane dla skryptu.

Tworca takiej dodawarki musiałby chyba co tydzień wypuszczać nowe wersje co w ogóle odpada.

Pozostaja jescze ludzie, którzy sami sobie napisza dodawarkę i dla ochrony własnych interesów zatrzymają ją tylko dla siebie, takie wpisy trzeba będzie usuwać ręcznie, ale nie bedzie ich dużo bo nie każdy potrafi cos takiego napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Kila żyje w świecie idealnym :)

Ja taką dodawarkę mogę w każdej chwili udostępnić i będzie skuteczna na 100%. Wiem że na dniach powstanie system cały z tego typu usługami. I co z tego ? Co ma być za spamowane będzie i tyle. I dokładnie ten kto wpisuje daje dużo więcej niż nie jeden precel :) Jeśli umiejętnie się z tego korzysta wszyscy zyskują ale jak już idzie na masówkę to będzie to samo co z katalogami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności