Skocz do zawartości

[prywata] najlepsza klawiatura


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwny topic ale bardzo istotny ;)

Kulem klawiature Logitech Ultra-x

logitech_ultrax.jpg

I coz - jestem mocno rozczarowany... Caly czas nie wchodzi mi spacja - stąd jak ktos czyta moje posty, napewno widzal, ze jest masa posklejanych wyrazow. Na dodatek co chwile blokuje sie jakis przycisk i gubiliterki.

Mozecie polecic cos na czym naprawde przyjemnie sie pisze ? Klawiatura to niewielki wydatek w porownaniu do strat jakie mam z powodu poprawiania bledow w kodzie i wysylania durnychmaili z posklejanymi wyrazami :]

ps. po napisaniu tego posta patrze i sami widzicie - znowu mi sie ze 3 pary wyrazow posklejaly, ehhh :]

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

intruder2600 miałem ta klawiaturę ok 5 miesięcy, ale poszła na śmietnik... nie wiem dlaczego, ale bardzo łatwo blokowały sie klawisze po posiłkach nad klawiaturą. Wpadały kawałki i blokowały przyciski.

Jeżeli nie jesz nad klawiatura to jest baaaaardzo fajna i nawet się nie zastanawiaj, ale jeśli jesz przy komputerze to albo bardzo będziesz uważał albo tak jak ja będziesz musiał zmienić klawiaturę. Ja już od 2 tygodni jade na jakiejś, ale nienawidzę nowych klawiatur. Nowe ułożenie przycisków - kilkadziesiąt razy się człowiek pomyli niż nauczy się, że enter jest gdzie indziej...

ehh właśnie teraz przeczytałem twojego posta ;)...

Widzisz, pewnie Ci chipsy powpadały :)... Teraz pracuje na labtec ultra flat... Ale nie polecam :)

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Logitech Pro 2400 Cordless Desktop i też czasami się nie wbija jakiś klawisz ale słyszałem, że to może być wina sterowników. Co do tego zestawu to klawiatura jak dla mnie za duża i za ciężka, myszka fajna, można jej używać nawet jeżdżąc po ręce :D [mysz może służyć za pilocik bezprzewodowy].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz za dużo kasy:

https://www.komputronik.pl/Klawiatury/Logit...pelny,id,35648/

Ja mam laser 3000 ale widzę, że już jest 3200:

https://www.komputronik.pl/Klawiatury/Logit...pelny,id,34556/

super sprzęt, polecam :D

No to robimy lustracje klawiatury, he he...Ok, moja jest taka, zestawowa https://www.fujitsu-siemens-shop.at/images/..._193/205982.jpg

FSC USB KC100

He he, nie za bardzo polecam, mam jeszcze jakiegos slim-line Labteca, ale nie chce mi sie jakos podlaczyc...Co tydzien czyszcze klawiature z resztek jedzenia i tlustych plam, he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuzik: zamianę "ż" z "ź" masz tylko jeśli korzystasz z Mac OS X (co tak czy tak da się zmienić), w windows'ie nie ma różnicy.

Btw. ponieważ niedługo stanę się posiadaczem Macbook'a Pro też rozważam zakup tej klawiatury (bo myszkę kupuję na pewno :jezyk1:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam taką klawiaturę i szczerze polecam.

również pracuje na takiej (chyba troszkę nowszej), bardzo dobra, po jakiś 2 latach nic się nie blokuje

EDDY: myszki pewnie też mamy takie same, myszkę też mam nieco nowszą ale z tego typu

Ogólnie polecam !

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności