Skocz do zawartości

generator treści do presellka :D


PawelC

Rekomendowane odpowiedzi

Przykładowy który ostatnio znalazłem znajduje się tutaj https://www.precel.revolweb.pl/.

Nie wiem, który z Was to zrobił, ale po pierwszych testach wygląda świetnie! Gdy się chwilkę zastanowić, to stworzenie czegoś takiego nie wydaje się chyba zbyt trudne dla kogoś, kto trochę programuje. Moje umiejętności programistyczne to zdecydowanie przerasta, bo nie programuję wcale ;-)

Gdy się przygotuje zdania w odpowiednim brzmieniu, to i efekt finalny wygląda bardzo fajnie: czytelnie dla człowieka i być może unikalnie dla maszyny. Z oceną unikalności dla wyszukiwarki się wstrzymam, bo moje testy z generatorem tekstu napełniły mnie obawami - im głupszy tekst (mocniej poszatkowany), tym chętniej łykany przez G. A próby subtelnego generowania pełnych zdań kończą się zaindeksowaniem jako "suplemental results".

pozdrowienia

Dla tych, co lubią zdjęcia planet: Planety i ich zdjęcia, dla tych, co lubią katalogi stron: Podwójny katalog stron. Albo Idź do diabła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności