Skocz do zawartości

Płatność SMS


piotr_a

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli się chcecie zarejestrować sie do wapacz'a to zapraszam na moją stronkę www.aliens.boo.pl

a nastepnie w menu systemy partnerskie

===

hmm a nie lepiej wpisac wapacz.pl? :neutral:

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że w niektórych sytuacjach płacenie SMS-em to jedyne wyjście. Jednak z mojego doświadczenia metodę tą uważam za złą. Jeżeli z 1000 zł przeznaczonego przez userów 300zł trafia do osoby która tworzy treść i utrzymuje ja w sieci .. to po prostu z punktu widzenia użytkowników 700zł idzie na marne.

Jest jednak kilka inych metod które pozwalają niewielkim serwisom zarobić na utrzymanie .. pieniądze to niewielkie, ale zawsze .. i na dodatek trafiają do właściciela.

Dla stron z dużą ilością materiału jedną z metod zarobku może być sprzedaż wesji off-line na płycie. Np.: za 20 zł można mieć komplet materiałów na CD. Nie każdemu się chce, nie każdy może, ale znam kilka serwisów, które "ratuje" te 200-300 zł miesięcznie (prowadzone w większości przez nastolatków)

Drugą metodą są Programy Partnerskie, jednak wbrew temu co pisze się o nich na stronach o PP, przynoszą niewielkie dochody i mają sens jedynie wtedy kiedy występuje korzystna korelacja treści serwisu z produkatami partnera. Szukajcie a znajdziecie .. prawie każda strona ma gdzieś w sieci partnera który na nią czeka ... . Tu trudno określić wysokosć zarobków, ale układ jest zazwyczaj uczciwy: zarobi właściel serwisu jak zarobi partner.

Są jescze metody "profesjonalne", takie jak sprzedaż przestrzeni reklamowej seriwsu ... ale to chyba już nie w tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiający pomysł z tą wersją off-line. Tylko czy to ma szanse bytu? Oboiście prowadzę serwis https://www.polskiedzieje.pl i niedawno postanowiłem wprowadzić opłaty za korzystanie z pobieralni - niewiele 1 zł za 5 dni dostępu...

Nie spodziewałem się oszałamiających zysków, ale szczerze mówiąc się zdziwiłem zarobiłem 10 zł (zarobiłem!) na tylko 3 programach. Ktos może powiedzieć strata czasu, ale ja mówię lepiej to niz nic... serwer się zwróci. Poza tym jak się rozwinie to można zrobic więcej opcji np. 5 zł za coś tam.

Tak czy inaczej myślę, że ludziom o wiele łatwiej wystukać w komórze jakiś kod i wysłać niż wyciągnąć od nich np. 10 zł przelewem... czas pokazę...

Ale jak mówiłem bardzo mnie zainterygowała propozycja serwisów off-line - ktoś ma może przykłady, które coś tym sposobem zarobiły?

Polskie Szlaki.pl - społecznościowy portal wycieczek po Polsce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Osoby, które nie wiedzą jak się zabrać do stworzenia skryptu płatności SMS, zapraszam na stronę Internetową mojego projektu "eSMS - płatności SMS przez Internet". Skrypt łatwo jest zaimplementować u siebie. Oprócz szeregu zabezpieczeń posiada skromny panel administratora ułatwiający zarządzanie całością. Przed zakupem skrypt można przetestować w module "demo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ten skrypt jest powodem dla którego odkopujesz wątek z przed 3 lat to gratuluje...

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności