Skocz do zawartości

multilink - warto?


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

nie bede sie rozpisywal:

https://www.webmedia.com.pl/index.cfm?site=...wanie_stron.htm

tyle, ze jak spider ma indeksować adresy o których nic nie wie? chyba, że maja specjalna mape tych linków na stronie gdzie spider wpada często.

ogólnie wydaje się to byc interesujące o ile udostepnia jakies statsy odwiedzalności :D spidera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, Webmedia nie kojarzą mi się dobrze, ale... lat istnieją wiele, trzymają się na rynku, więc może moje kojarzenie nie jest właściwe ;)

tyle, ze jak spider ma indeksować adresy o których nic nie wie? chyba, że maja specjalna mape tych linków na stronie gdzie spider wpada często.

Dlaczego sądzisz że nie wie? Może wzajemnie je linkują? A i wystarczy serwis jak top100 by już G. wiedział o takiej domenie.

ogólnie wydaje się to byc interesujące o ile udostepnia jakies statsy odwiedzalności :) spidera

Cena chyba rozsądna.

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooo, jak milo... Wedmedia :evil:

nie polecam systemu tej firmy. mam klienta ktory zaplacil za pol roku "promocji" i teraz probujemy pozbyc sie tego calego dziadostwa.

szczerze, to nie spodziewalem sie po W. praktyk w stylu promowania swoich klientow na subdomenach skladajacych sie ze slow potocznie uznawanych za obrazliwe i wulgarne.

do "promocji" nie potrafia nawet linkow dobrze posklejac.

strony niestety nie moge Wam podac, ale efekty naprawde sa kiepskie :?

FYI: oczywiscie sytuacja opisana powyzej moze dotyczyc jedynie wybranych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności