Skocz do zawartości

Profesjonaliści - dawcy super informacji


CrashXT

Rekomendowane odpowiedzi

Strona nie była linkowana tylko systemem to raz, a dwa to pokaż mi jak jakąś stronę wbijesz w top1 na frazę transport radom JEDNYM linkiem. Nie sądzę, że są aż takie mocne linki. A co do pozycjonowania linkami z systemu to na początek bo zaplecze dopiero budowałem tematyczne (kupiłem domeny i zaczynałem stawiać małe stronki).

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ok, z jednej strony:

- ten Twój znajomy jakiś taki.. nie wiadomo jaki... zgoda, odwalasz mu kawał roboty, a on taki numer odstawia...

z drugiej:

- ten kto wie jak robić, ma zaplecze, może te frazy zrobić szybciej i 'mniejszym' kosztem,

podobnie jak z tym powiedzonkiem o mechaniku w warsztacie, który za puknięcie młotkiem bierze 20zł, a za wiedzę gdzie puknąć 200zł...

czy to dobrze, czy to źle? trudno powiedzieć, Ty możesz to pozycjonować ciągle, stawiać stronki zapleczowe, linkować je, itd..

tamta firma, może ocenić, że w 1h zrobi co trzeba (puknięcie młotkiem), reszta z 1000zł to 'wiedza gdzie puknąć'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy za te 1000 złotych będzie pukać miesiąc, rok czy 5 lat? Chodzi o to, że ta firma albo oleje za jakiś czas albo zmieni formę płatności. Ponieważ kilka stron jest pozycjonowane pod tą frazę, więc nieustannie będzie trzeba toczyć bój. Dodam tylko, że strona była na wszystkie frazy w top1.

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brad, może Ty nie idź spać, tylko zacznij piec sobie bułki na śniadanie. Taniej Ci wyjdzie.
A ty do wkręcenia żarówki wzywasz elektryka?

Yeden, nazywasz pozycjonowaniem samo dopalenie strony systemem wymiany linków i chcesz jeszcze za to brać pieniądze?

a dwa to pokaż mi jak jakąś stronę wbijesz w top1 na frazę transport radom JEDNYM linkiem

www.google.com - może być? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CrashXT, bez obrazy, ale zachowujesz sie jak dziecko. Olej, zapomnij i zajmuj sie swoimi stronami.

p.s. to skutek emocji, emocii opadna, zapomisz o tym, zobaczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pl proszę, ale przecież napisałem, że NIE SAMYM SYSTEMEM. Strona była pozycjonowane tez nietematycznym zapleczem, a tematyczne było w trakcie tworzenia. Strona była w top20 na słowo transport i podobnie podnośniki i dźwigi - sprawdzałem do momentu, aż seo.net.pl nie nałożyło limitu.

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeden, nazywasz pozycjonowaniem samo dopalenie strony systemem wymiany linków i chcesz jeszcze za to brać pieniądze?

Nie samo, bo jeszcze adderem trzeba przespamowac i postawic kilka dmozow zeby na punkty bylo :)

Co do brania pieniedzy - czasy mamy takie, ze jak nie bierzesz, to jestes leszczem i cie kroja, jak bierzesz, to kroisz leszcza - co wolisz?

Pawka nie pisz postów po pijaku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie, moc jest z Tobą i po Twojej stronie :D

jak napisałem wcześniej, należałoby to nazwać 'optymalizacja pod frazę z dodaniem do katalogów', dużo to może zdziałać... oczywiście nie na wieczność..

1000zł to jest półroczny koszt Twojego pozycjonowania, jeżeli jest jakaś konkurencja to bardziej opłacalna może być Twoja oferta,

jeżeli nie ma konkurencji to może być odwrotnie...

ps. powiedz znajomemu :] hehe.. że jest pajacem, miał stronę w top1 na wszystkie frazy jakie chciał, to zamiast sobie głowy tym nie zaprzątać pomyślał, że trochę oszczędzi... ehh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden kolega z niego. W biznesie nie ma kolegów, bo albo on Cię wydyma (bo Ty będziesz mieć skrupuły), albo odwrotnie :D

Pogadaj z nim, powiedz mu, że jesteś właścicielem tego i tego, wyjaśnij jakie mają plany. Jak nie chcą Twoich usug = Ty się zbierasz ze SWOIMI zabawkami, domena itp...

Nie podoba się koledze? Zawsze może skorzystać z usług "konkurencji" z kawałka gazety...

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o jakich pieniądzach mówimy? O 150 pln? Za codzienne patrzenie w statystyki, pilnowanie przyrostu linków I BUDOWANIE ZAPLECZA TEMATYCZNEGO? Nie chciałem na tym zarobić, a jedynie nie stracić.

Na przykładzie: jeżeli byśmy mieszkali niedaleko siebie top czy przychodził byś do mnie codziennie i zbierał gazetki z pod drzwi? Np. za 60 złotych, 100 czy nawet 150?

Doszliśmy do porozumienia. Pozycjonowania tańszego szuka w innej firmie, a za stronę, serwer i domenę płaci.

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie CrashXT, nie za bardzo wczytujesz się w to co się tu pisze.

Ty to robisz tak jak robisz, inni mając swoje doświadczenie ocenią, że wystarczy dodać do tego trochę linków z zaplecza, trochę z systemu, i o wszystkim zapomnieć. Fraza do top5 na pewno dotrze. Nie muszą patrzeć w statystyki, pilnować i budować zaplecza, itd.

Albo masz umowę na wrzucenie stron do top5, albo masz umowę na 'pozycjonowanie, patrzenie w statystyki, kupowanie domen, doradzanie o i jak, odpowiadanie na pytania, rozmowy o pogodzie, itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, jakoś mam już w mózgu zakodowane, że wypozycjonowana fraza to top1. Wychodzę z założenia, że skoro jest na 2 pozycji to można jeszcze wiele. Więc raczej doglądanie pierwszej pozycji jest konieczne, zwłaszcza, że ta fraza interesuje tez firmy - producentów autobusów miejskich, a oni z pewnością mogą wydać o wiele więcej na pozycjonowanie.

EDIT: Dodam tylko, że pozycjonuje zawsze tylko dla siebie więc jeżeli mam top2 to chce być wyżej do tego dążę. Udaje się prędzej czy później. Jeżeli Brad mówił o top5 czy 10 na ta frazę to ok można jednym linkiem.

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CrashXT: ja też na Twoim miejscu bym się zdenerwował i faktycznie cena jest niska biorąc pod uwagę "obsługę klienta", czyli rozmowy itp. Natomiast przedstawiam Ci punkt widzenia Twojego klienta, który się dowiedział to o czym ja teraz piszę, czyli, że te frazy można zrobić bez zaplecza raz na długi okres nawet samymi katalogami [kilkadziesiąt minut pracy]. Zaplecze tematyczne robi się pod frazy w których mamy do czynienia z innymi pozycjonerami, którzy mają za zadanie wcisnąć tą frazę co Ty w dany przedział wyników. Wtedy koszta postawienia zaplecza po pewnym czasie się zwracają.

Edit:

EDIT: Dodam tylko, że pozycjonuje zawsze tylko dla siebie więc jeżeli mam top2 to chce być wyżej do tego dążę. Udaje się prędzej czy później. Jeżeli Brad mówił o top5 czy 10 na ta frazę to ok można jednym linkiem.

Z linkami choć nie zupełnie jest trochę podobnie jak z pieniędzmi. Są 1 groszówki, 5 groszówki, 1 złotówki, 50zł, 100zł, 200zł.. I są linki które mają moc x1, x5, x100, x5000, x10000, x20000...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko czekam, aż jakaś firma właśnie nastawi się na te kilkadziesiąt minut roboty. To będę mógł założyć firmę z podnośnikami, dźwigami i transportem bo będę mieć tylu chętnych :D.

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja obawiałbym się jeszcze innego zagrania "kolegów biznesmenów". Kupiłeś serwer, domenę, zrobiłeś stronę i się nie podoba? postawiłbyś tam wizytówkę konkurencji? Jestem pewien, że zaraz by afera była, straszenie sądami i żądanie zwrotu ich domeny i ich strony... To, że ty kupiłeś, zrobiłeś, co tam.

Ja miałem prawie identyczną sytuację (z tymi bonusami o których wspomniałem). Oddałem, bo nie chciało mi się awanturować i co ciekawe, dwa tygodnie po tym domena zmieniła właściciela, tzn. była moja, opłacona do połowy 2008roku i nagle znikła. Teraz jest do kupienia na niemieckojęzycznej stronie ;-)

pozdrowienia

Dla tych, co lubią zdjęcia planet: Planety i ich zdjęcia, dla tych, co lubią katalogi stron: Podwójny katalog stron. Albo Idź do diabła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności