Skocz do zawartości

[priv] Jakiego laptoka kupić?


Bielack

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, ze Asus to taki sam składak jak Acer czy inne. Być może Asus ma lepszą kontrolę jakości, być może dba o jakość i wzajemną konfigurację podzespołów. Tego nie wiem.

Gdybym miał wybierać płytę główną dla peceta, ponownie wybrałbym Asusa - jestem bardziej niż zadowolony z płyt głównych jakie przerabiałem. Ale laptop to nie tylko MB - liczy się jeszcze matryca (wszyscy mówią, że Asus ma dobre matryce), i sama konstrukcja, by się np. dobrze chłodził i bardzo nie brzęczał.

Czy Wasze laptopy marki Asus są słyszalne?

pozdrowienia

Dla tych, co lubią zdjęcia planet: Planety i ich zdjęcia, dla tych, co lubią katalogi stron: Podwójny katalog stron. Albo Idź do diabła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Wydaje mi się, ze Asus to taki sam składak jak Acer czy inne.
Skąd takie wnioski? Jedynie co słyszałem, że są problemy z gwarancją, tz. nie miło się wypowiadają na temat firmy tym się zajmującej.
Czy Wasze laptopy marki Asus są słyszalne?

Nie chyba, że dam mu mocno w "kość", to wtedy delikatnie słychać wiatrak, ale musi być w około cisza... :)

(wszyscy mówią, że Asus ma dobre matryce)

Ze swojej jestem bardzo zadowolony (TFT WXGA Color Shine), choć w ciągu kilku miesięcy, wszystkie nowe stały się bardziej "lustrzane".

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem recenzję laptopa Asus F3SC na Santa Rosa. Konkluzja jest tak: dobra obudowa, przyzwoity wyświetlacz, średni akumulator. Wiatrak, choć cicho, to jednak chodzi cały czas - przy obciążeniu zdecydowanie głośniej i na obudowie nagrzewa się miejsce przeznaczone dla prawej dłoni.

Poczytam inne recenzje Asusa, ale ten model, jak dla mnie odpada. Trochę szkoda.

pozdrowienia

Dla tych, co lubią zdjęcia planet: Planety i ich zdjęcia, dla tych, co lubią katalogi stron: Podwójny katalog stron. Albo Idź do diabła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności