Skocz do zawartości

Sprawdzanie konkurencji


ExPloiT-Strefa SEO

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanka chodzi mi o to w jaki sposób sprawdzacie konkurencje na daną fraze czy przy pomocy:

allinanchor:dana fraza czy może poprostu wpisujecie dana fraze tylko do wyszukiwarki i naciskacie szukaj?

oraz czy zaznaczacie opcje wyswietl tylko w jezyku polskim czy szukaj w internecie?

Z góry dzięki za odpowiedzi

Zrobiłem sobie jeden katalog, później poszedł w ruch drugi darmowy katalog. I to już mój ostatni katalog stron, a do każdego można dodać maks 10 wpisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Twojej informacji mam 2 braci i 2 kompy to się niedziw że z jednego ip w neo :brawa:

Zrobiłem sobie jeden katalog, później poszedł w ruch drugi darmowy katalog. I to już mój ostatni katalog stron, a do każdego można dodać maks 10 wpisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :brawa: z tego co wiem to jak się pracuje to niema wakacji, ale dzięki za to możliwość czyli niemusze przez wakacje do pracy chodzić :D

Zrobiłem sobie jeden katalog, później poszedł w ruch drugi darmowy katalog. I to już mój ostatni katalog stron, a do każdego można dodać maks 10 wpisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności