Skocz do zawartości

Który sktypt forum najlepszy


JarekMk

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie który obecnie skrypt forum jest najlepszy pod względem kodu, możliwości i działania ?

Zastanawiam się nad PunBB i phpBB3 a może coś innego ? Tylko darmowego proszę :)

Obecnie mam przema https://kde-polska.org/ co prawda ładnie wygląda ale kod wypluwany jest tragiczny no i ta prędkość w działaniu...

Dlatego chciał bym wymigrować na inny skrypt tylko nie wiem jaki...

Pomożecie ??

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Było tu już wiele razy, większośc chwali smf.

p.s. mybb.cal.pl - Tydzień przerwy technicznej, wracamy: 27.06.2007r. - Nowa odsłona supportu!

Odrazu widać że poważny support:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetłumacze z polskiego na Polski:

Było tu już wiele razy-oznacza - szukaj

dlaczego większośc chwali smf -oznacza - szukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JarekMk, ja polecił bym Ci zdecydowanie punbb - bardzo przyjemny w pracy (duża liczba dodatkowych plugins'ów - https://www.punres.org/index.php), prosty w konfiguracji, nie "męczący" dla maszyny - a forum możesz uzyskać coś na kształt naszego - https://www.forum.hostingowo.pl (cały czas trwają na nim pracę, cały czas jest udoskonalane :) )

sidebar_serwerydedykowane.gif

sidebar_kolokacja.gif

userbar_hostingowo_pl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JarekMk, z phpBB 3 bym jeszcze nie ryzykował z uwagi że nie ma jeszcze wydanej wersji oficjalnej ;) Są tylko BETA ;)

Ja tam lubie phpBB by Przemo ;P

Inne jakoś mnie nie przekonują ;)

Łap jeszcze txtBB

https://www.netsoft.devtown.net/index.php

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubie phpBB by Przemo ;P

Inne jakoś mnie nie przekonują ;)

Wiec chyba lubisz jak ci wymawiają hosting, albo masz 3 wejścia na dzień ;)

Poza tym ten post nadaje się do zamknięcia z uwagi na to, iż ten temat wyczerpująco został omówiony w dziale PHP. Link podałem post wyżej.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mich@ł, co do phpbb3.pl to nie jest już beta bo było kilka bet a obecnie jest już RC2 (Release Candidate 2) które nie zawiera wiele błędów ale

rzeby używać ogólnie phpbb3 to trzeba poczekać aż będzie większa liczba dodatków (modyfikacji, stylów) obecnie jest ich bardzo mało.

Dokładnie tak jak Mion phpbb by przemo to zabójstwo dla każdego serwera może małe forum jakoś sobie tam działa ale jak forum się rozrośnie to dopiero są problemy bo nie wiadomo co zrobić na co się przenieść bo każdy wyrzuca taki "super" skrypt ze swojego serwera.

JarekMk wybierz coś takiego, żebyś potem nie musiał się męczyć z modyfikowaniem i konwersacją do innego skryptu bo to nie zawsze takie łatwe jest jak się wydaje.

sidebar_serwerydedykowane.gif

sidebar_kolokacja.gif

userbar_hostingowo_pl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion,

Nasi użytkownicy napisali 110803 postów, tematów 3823

Mamy 5108 zarejestrowanych użytkowników

Ani razu jeszcze nie wyleciałem z hostingu ;P (odpukac w nie malowane ;P)

Mich@ł, co do phpbb3.pl to nie jest już beta bo było kilka bet a obecnie jest już RC2 (Release Candidate 2) które nie zawiera wiele błędów ale

rzeby używać ogólnie phpbb3 to trzeba poczekać aż będzie większa liczba dodatków (modyfikacji, stylów) obecnie jest ich bardzo mało.

oooo to trzeba bedzie po testować ;P Widac coś ostatnio nie jestem na bieżąco ;P W sumie i tak jakoś phpBB 3 nie przypadło mi do gustu, może to dlatego że upodabnia się za bardzo do IPB i vB

przemo na bezrobocie pójdzie wink.gif

Fidma, nie pójdzie ;P Pewnie za kilka miechów wyjdzie wersja Przema na phpBB 3 ;)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej przemo pójdzie bo już hostingodawcy mają dość jest modyfikacji z tego co wiem, to przemo również wyda modyfikację phpbb3 ale watpię kto będzie go używał prędzej ludzie będą używać modyfikację phpbb autorstwa administratora oficjalnego supportu phpbb3.pl.

sidebar_serwerydedykowane.gif

sidebar_kolokacja.gif

userbar_hostingowo_pl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto będzie używał ? Np Ja ;)

Co do 'oficjalnego' supportu phpBB3.pl to ja bym go raczej nie uznał za oficjalny... Dla mnie oficjalnym supportem czystego phpBB jest phpbb2.pl... Tam mam pewność że Administratorzy i moderatorzy znają się na rzeczy ;)

na phpbb3.pl myślę ze tylko ktoś sobie strzelił taka domene a że wyszło phpBB3 więc postanowił zrobić support który zapewne nie jest oficjalny ;).

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności