Skocz do zawartości

google.pl,google.com,google.co.uk


Van Helsing

Rekomendowane odpowiedzi

Postaram sie opisac moj problem gdyz nie znalazlem na niego wytlumaczenia..

Otorz wpsiuje w google.pl i google.com w szukaniu nazwe jednej z moich stron dla przykladu wpisze www.strona.com

W obydwu wyszukiwarkach ja widze.. jednakze po wpisaniu w google.co tej samej strony wyswietla iz taka strona nie istnieje...

Czy znacie odpowiedz dlaczego tak sie dzieje?

mam nadzieje ze jasno sie wyrazilem

BlogSeo - Skuteczna Reklama BlogSeo - darmowa reklama w internecie czyli wszystko to co potrzebne do pozycjonowania

Blog Anglojezyczny Szukasz darmowych anglojezycznych stron na ktorych możesz umieścić swój link ? News - Press daje Ci taką możliość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki..

Poczytalem troche o tym ale nigdzie nie znalazlem odpowiedzi dlaczego w google.uk nie ma strony i czy sie pojawi a jak tak to kiedy...

Strona ma 2-3 miesiace i moj blad ze nie zauwazylem tego wczesniej.. mysallem ze jak jhest w google.com i pl to i bedzie w google.co.uk

Jezeleli znacie odpowiedz co powinienem zrobic bede wdzieczny gdyz nie znalazlem rowniez na to odpowiedzi.. badz slabo szukalem :)

Dodam iz w google.nl oraz w google.ru strona jest.. problem jest tylko z google.co.uk

Czy powodem tego moze byc moja meta gdzie mam zaznaczone:

<META name="geo.region" content="UK">

<META name="geo.placename" content="London">

Sam juz nie wiem zglupialem troche :)

BlogSeo - Skuteczna Reklama BlogSeo - darmowa reklama w internecie czyli wszystko to co potrzebne do pozycjonowania

Blog Anglojezyczny Szukasz darmowych anglojezycznych stron na ktorych możesz umieścić swój link ? News - Press daje Ci taką możliość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie bardzo....pozyskiwalem czasami linki zagraniczne ale to nie bylo nat tak duza skale jak linki polskie,.... ale mimo to wydaje mi sie ze google.co.uk powinno moja strone juz dawno zindeksowac... bo do z rosyjskim badz innymi linkiami nigdy nie mialem stycznosci a strone moja widza

BlogSeo - Skuteczna Reklama BlogSeo - darmowa reklama w internecie czyli wszystko to co potrzebne do pozycjonowania

Blog Anglojezyczny Szukasz darmowych anglojezycznych stron na ktorych możesz umieścić swój link ? News - Press daje Ci taką możliość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mowcie ze nie znacie konkretnej odpowiedzi na to pytanie;)

BlogSeo - Skuteczna Reklama BlogSeo - darmowa reklama w internecie czyli wszystko to co potrzebne do pozycjonowania

Blog Anglojezyczny Szukasz darmowych anglojezycznych stron na ktorych możesz umieścić swój link ? News - Press daje Ci taką możliość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie z Toba ale po czesci gdyz nie pozyskuje linkow rosyjskich , norweskich ,, szwedzkich itp a strona jest widoczna...

Chcialbym tylko wiedziec dlaczego tak sie dzieje.. Idac tokiem Twoim z czym sie oczywiscie zgadzam strona dana powinna byc widoczna tylko w pl jak linkuje do pl stron ... a jednak tak nie jest... wiec moze znajde odpowiedz tutaj dlaczego?

Gdyz w fachowej literaturze jednak tego nie ma ;)

BlogSeo - Skuteczna Reklama BlogSeo - darmowa reklama w internecie czyli wszystko to co potrzebne do pozycjonowania

Blog Anglojezyczny Szukasz darmowych anglojezycznych stron na ktorych możesz umieścić swój link ? News - Press daje Ci taką możliość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki serdeczne

Wszsytko rozumiem i jak napisalem zgadzam sie z tym... Ok zostawmy nie ma strony w google.co.uk bo nie bylo linkow z UK

ALe nie moge sobie na chlopski rozum wytlumaczyc dlaczego znalazla sie w ggogle.ru www.google. google.nl itp nie pozyskiwalem linkow z tyc krajow wiec moja stronba patrzac na gelokalizacje nie powinna sie tam znajdowac,,,

BlogSeo - Skuteczna Reklama BlogSeo - darmowa reklama w internecie czyli wszystko to co potrzebne do pozycjonowania

Blog Anglojezyczny Szukasz darmowych anglojezycznych stron na ktorych możesz umieścić swój link ? News - Press daje Ci taką możliość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe nie moge sobie na chlopski rozum wytlumaczyc dlaczego znalazla sie w ggogle.ru www.google. google.nl itp nie pozyskiwalem linkow z tyc krajow wiec moja stronba patrzac na gelokalizacje nie powinna sie tam znajdowac,,,

ALe nie moge sobie na chlopski rozum wytlumaczyc dlaczego znalazla sie w ggogle.ru www.google. google.nl itp nie pozyskiwalem linkow z tyc krajow wiec moja stronba patrzac na gelokalizacje nie powinna sie tam znajdowac,,,
No nie mowcie ze nie znacie konkretnej odpowiedzi na to pytanie;)

he he wiesz co? czasami jak pojawia sie ten temat to w zasadzie kazdy pisze ze chodzi o geolokalizacje

tylko ze nikt nie wie o co z tym chodzi ;-)

Też nie wiem czemu przy 20% linków z google.uk nie ma wejsc z wysp ale za to są od ruskich.

ktoś na serio wie jak to jest?

Pozycjonowanie i reklama Reklamedia.pl - Pozycjonowanie - Reklamy Porady, opinie, newsy i przemyślenia o SEO. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności