Skocz do zawartości

Polska armia sięga po starsze roczniki


elpav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
chlaśnijcie tatuaż na całą gębę i po kłopocie

Za tatuaż jest paragraf, a z "A z paragrafem" też biorą :)

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 lata, student, MAT podchorąży rezerwy :).

Pozdrawiam, tych co przed... ale nie ma co się martwić, od 2012 ma być wojsko zawodowe.

Mar.

Już kilka miesięcy temu Kaczor wyczołagał się z tego pomysłu i wojsko zawodowe będzie bliżej 2020.

Ale dla wszystkich frajerów wyborców PiS mam informację, niedługo kaczka powie że zawodowa armia będzie już niedługo bo zbliżają się wybory :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również martwią mnie te powołania, szczególnie, że niedługo kończę studia... w sumie za 15h mam obrone więc całkiem szybko:P Dlatego składam podanie na byle studia, na 2 lata, a potem już kaczorów w polityce nie będzie i wrócą normalne czasy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://miasta.gazeta.pl/katowice/1,35063,4250969.html

I nie wiem jak wy, ale ja rozkręcam znajomości i załatwiam sobie kategorie D, nieważne ile będzie mnie to kosztować.

Jak miałem 18 lat i szedłem na studia to myślałem wzniośle o tym...

Jak ja mialem 18 lat to poprosilem TATUSIA, co by mi zalatwil zwolnienie...akurat chodzil w sprawie renty do jednego lekarza, ktory szczesliwym zbiegiem okolicznosci byl szefem lekarskiej komisji poborowej...Aha, to nie byla lapowka, tylko "wspomozenie ubogiego lekarza". Efekt? ASTMA w karcie, kategoria D i spokoj dopoki sie AlAKida nie pojawi w Europie...tylko ze wtedy bede juz na Antypodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a taka hipotetyczna sytuacja, sierzant (czy jakis tam inny) mowi "rob pompki" ja mowie "pocaluj mnie w d..." on mnie uderzy, tak sie przypadkiem stanie, ze zlamie mi nos lub cos innego, o skutkach, ktore trwaja powyzej tygodnia, ja zrobie obdukcje i zglosze pobicie - koles wylatuje ?

Podsumowujac - czy ta nasza wspaniala konstytucja nie zagwarantowalaby mi tego, ze moga mi skoczyc bo i tak nic mi nie moga zrobic ? nie jestem malym dzieciem, zeby sie bac jak ktos na mnie krzyczy :rolleyes:

Finalizujac - jestem w wojsku, odpierniczam taka maniane ze sami maja mnie juz dosc, to co ? do wiezienia mnie za to wsadza ? :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega mój ma sprawę w sądzie (już drugą) za unikanie ZSW. Odebrał wezwanie ale nie podpisał karty powołania i WKU skierowało sprawę do prokuratury. Pierwszą sprawę miał w 2006 i dostał 3000zł grzywny, teraz prokurator żąda rok więzienia w zawieszeniu na 3 lata.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finalizujac - jestem w wojsku, odpierniczam taka maniane ze sami maja mnie juz dosc, to co ? do wiezienia mnie za to wsadza ?
właśnie w tym rzecz że w woju wszyscy się opierdalają, tu nie chodzi, że dostaje sie w dupsko, poprostu nie kazdy lubi chlać tanie wino (bo w dzisiejszym woju codziennosc), wąchać cudzych piardów w nocy, no i Szaza (czy tam AMBA) (bierz co chcesz) i brak pieniędzy na profesjonalne szkolenie zołnierzy, czyli dużo pompek, biegania a malo jest bardziej intelektualnych zajęć, takich jakie są w nowoczesnej armii
Kolega mój ma sprawę w sądzie (już drugą) za unikanie ZSW. Odebrał wezwanie ale nie podpisał karty powołania i WKU skierowało sprawę do prokuratury. Pierwszą sprawę miał w 2006 i dostał 3000zł grzywny, teraz prokurator żąda rok więzienia w zawieszeniu na 3 lata.

kiedyś tez myślałem że wojo można zwyczajnie olewać ale prawda jest taka że nie można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności