Skocz do zawartości

Polska armia sięga po starsze roczniki


elpav

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak jest, jak nie masz D to nic nie zrobisz – nie wiem jak to jest teraz z tymi wyjazdami co mówi intruder, bo teoretycznie to też nie jest rozwiązanie.

Kiedyś była jeszcze metoda „na rolnika” wystarczyło mieć coś ponad hektar ziemi, ale nie wiem, czy to nadal obowiązuje.... wiem, że dostawali odroczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
rok więzienia w zawieszeniu na 3 lata.

Jak tylko tyle daja to luz, zapomnialem, ze nie wsadzaja za byle co bo wiezenia przepelnione, juz prace latwiej znalesc ;) Mialem kiedys pol roku na 3 i co ? pytal sie mnie ktos o to, przeszkadzalo mi to w czyms ?

odp. - nie :P

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intru - dostanie trzecie wezwanie po odbiór KP i jeśli znowu jej nie odbierze to wyrok mu odwieszą. Tamtą grzywnę dostał w październiku 2006 a w lutym tego roku kolejne powołanie do ZSW. Wyrok nie powoduje, że ZSW już nie jest aktualne, to kara a obowiązek zostaje.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intru, możesz się zdziwić, jak ładna laska przyjdzie i wręczy Tobie wezwanie. Ewentualnie dzwonią i proszą po imieniu wygląda to tak jakby to jacyś znajomi dzwonili i jesteś ugotowany.

No bedzie fajnie znowu przybędzie firm w Czechach i innych ościennych krajach. Po prostu łatwiej będzie przenieś firmę tam zarejestrować i nadal prowadzić normalnie działalność jak się nie ma meldunku w Polsce to chyba wojsko nie grozi.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w wakacje kursów dla studentów nie było? Kilka tygodni to nie tragedia, to wczasy.

Wakacje to jedyny czas, w którym można coś sensownego zrobić... więc kurs PO (nie mylić z partią polityczną) nie zbyt ciekawą alternatywą. Zwłaszcza gdy do tego dołoży się jeszcze 3 tygodnie praktyki inwentaryzacyjnej i miesiąc budowlanej.

W związku z tym nie widzę powodu, dla którego miałbym robić taki kurs. I tak jak tu było napisane wcześniej, widzę dwa wyjścia: wyjechać albo studiować jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób co chcesz, to twoje życie. Kto zrobił kurs wakacyjny ma wojsko praktycznie poza sobą i spokojny sen. Każdy jest kowalem swojego losu, ale wielu z was dobrowolnie stało się niewolnikami uniknięcia wojska za wszelką cenę. A to nie takie straszne. Odwagi :)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do czego Polsce potrzebna jest armia? Zlikwidować! Pieniądze przeznaczyć na służbę zdowia i edukację! Po co miliardy rocznie mają się marnować?

Taka Kostaryka zlikwidowała wojsko już w 49... Są jednym z najstabilniejszych krajów Ameryki Środkowej i jeszcze nic złego im się nie stało. Więc czemu nie u nas?

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu na służbę zdrowia i edukację? To taka sama budżetówka, czyli marnowanie pieniędzy. Za wszystko trzeba płacić. Za ochronę też. Putinowi albo Angeli. Wcześniej czy później ktoś by nam zaoferował swoje usługi, tak jak bolszewicy w 1939.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę marnowac pieniadze na to, żeby było więcej książek w bibliotekach ;-) Ja swojego zdania w tym temacie nie zmienie i nie zamierzam nikogo do niego przekonywać.

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności