Skocz do zawartości

Polska armia sięga po starsze roczniki


elpav

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle, ze jedyne potencjalne zagrozenie to Rosja, bo geograficznie jestesmy ostatnim krajem Europy, ktory trzyma z zachodem, jak Rosja pojdzie wojowac Europe to ruszy przez Polske :D Ale nie sadze, zeby kiedykolwiek jeszcze doszlo do konfliktu, polityka Rosji jest twarda, za co ich szanuje ale nie uwierze, zeby zadarli z cala Europa, po co mieliby to robic ?

Co bylo powodem II wojny swiatowej ? Psychopata u wladzy, takich jak on jest nadal pelno w polityce i bedzie zawsze, z ta roznica, ze nikt juz nigdy takich nie poslucha, takich sie wysmiewa ;)

Moze moj tok myslenia jest odmienny od innych ale zamiast wojska wyposazylibysmy sie w bron atomowa i nikt nas nie ruszy a koszty pozniejszego utrzymania zapewne nizsze niz utrzymania armii zawodowej ;) Dla mnei brzmi nawet bardziej przekonywujaco - przed czym odczuwasz wiekszy respekt - przed banda chlopakow uzbrojonych w jakis zdezelowany sprzet z lat 80-tych czy tego, ze nacisne przycisk i znikniesz z powierzchni ziemii ?:)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Obecnie na świecie jest ponad 200 głowic (oficjalnie) jeśli wystrzeli się wszystkie to mogą zniszczyć cywilizacje - jednak są przypuszczenia, że wojna atomowa, która będzie w przyszłości zniszczy jedynie >50% ludności. Po wojnie atomowej cywilizacja powstanie od nowa. Dlaczego tak? zobaczcie na czarnobyl - tam ludzie żyją w napromieniowanym świecie (mówię o okolicy) i 70% z nich wyda potomstwo. Zniszczyć nas może jedynie wielki meteor, choroba (ciężko). Idę do pracy ... :D

- - - -
StudioTypo3.com - tworzenie stron w oparciu o TYPO3, aplikacji mobilnych i programów desktopowych. Po ciężkiej pracy zapraszam do odwiedzenia gabinetu kosmetycznego znajdującego się w Rzeszowie na ul. Lwowskiej 6. Więcej informacji o ofercie gabinetu znajdziesz na stronie kamidabrowska.pl, polecam makijaż lub zabiegi na twarz - można się zrelaksować i trochę odmłodzić lub wymalować. Dla facetów też jest kilka zabiegów (depilacja) polecam baaardzo boli ;) ale czego się nie robi dla swojej kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze przyznam nie czytalem calego tematu tylko 2 podstrony

allleee mam pomysla ktory wykonam jak beda sie zglaszac albo bede czuc ich oddech na sobie..

a mianowicie:

oddam ksiazeczke wojskowa do WKU i powiem ze wyjezdzam do pracy do anglii sie tam osiedlic, nie moga mi nic zrobic bo oddalem ksiazeczke wojskowa i poprostu przestane sie wychylac, bede spokojnym obywatelem, jakby co to niedawno przyjechalem samochodem ( wkoncoz od 2008 beda granice otwarte )

mam niestety A wiec trzeba kombinowac.

by the way:

intruder2600 poruszyl ciekawy temat: Rosja.

Czy wiecie ze w czasach komunizmu gdy byl Uklad Warszawski. Polska wlasnie przez swoje polozenie geograficzne miala byc polem bitwy 3 wojny swiatowej? Sa plany wojskowe ktore mowia ze cala sila miala spasc na polske, bo zachod musial o nia zachaczyc, chodzilo wlasnie o to aby spuscic na polske pare bombek atomowych, zeby nie przepuscic armii zachodu do ruskich.

Doslownie cwiczenia byly w calej polsce, oficjalnie zwykle cwiczenia, nieoficjalnie przygotywujace armie radziecka i innych komunistycznych panstw do wielkiej rozpierduchy w polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie ze w czasach komunizmu gdy byl Uklad Warszawski. Polska wlasnie przez swoje polozenie geograficzne miala byc polem bitwy 3 wojny swiatowej? Sa plany wojskowe ktore mowia ze cala sila miala spasc na polske, bo zachod musial o nia zachaczyc, chodzilo wlasnie o to aby spuscic na polske pare bombek atomowych, zeby nie przepuscic armii zachodu do ruskich.

To po co sprowadzali do polski głowice? (vide Borne Sulinowo)

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam dokladnie co i jak juz ale prawdopodobnie glowice tez byly sprowadzane. ale tak czy siak jakby byly zzucone to u ruskich zeby dolecialo do nas.

mowi sie miedzy innymi o bornym, bo jak wiadomo wczesniej niemcy tam robili tesciki a pozniej ruskie przyszlo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że czytanie ze zrozumieniem siadło kompletnie;)

Gdzie tam jest napisane, że biorą studentów/ludzi po studiach? Owszem, biorą 26-28 latków ale nie po studiach. Byłeś na studiach, wpisali rezerwę do książeczki - wojsko z bani. Przynajmniej w czasie pokoju/o ile nie nastąpi zmiana przepisów.

Ja jestem po studiach, od 2003 w rezerwie w stopniu starszego szeregowego. I na roczny pobór na pewno mnie nie wezmą. Ani żadnych innych "po studiach" roczniki >= '82 (do 82 jestem pewien, nie wiem jak młodsze).

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś na studiach, wpisali rezerwę do książeczki

jestem rocznik 82, po studiach, nie przeniesli mnie do rezerwy i wrecz zachecali do odbycia 3 miesiacznego szkolenia, wyblagalem zeby tego nie robili, grozilem, ze uprowadze samolot i uderze w palac kultury (to juz pojechalem za daleko :)) w kazdym razie kazali czekac i jak w ciagu najblizszego roku mnie nie wezma to pojde do rezerwy - tez mi pocieszenie :D

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności