Skocz do zawartości

Polska armia sięga po starsze roczniki


elpav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
franek biora karanych? przyznam ze znam kilku po wiezieniach tongue.gif i do woja nie poszli, z automatu dostali D

Do konca tego roku jestem karany, mam wyrok 0.5 roku pozbawienia wolnosci, w zawieszeniu na 3 lata - mimo to bardzo by mnie mile widzieli w woju jak juz mi powiedzieli :]

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do konca tego roku jestem karany, mam wyrok 0.5 roku pozbawienia wolnosci, w zawieszeniu na 3 lata - mimo to bardzo by mnie mile widzieli w woju jak juz mi powiedzieli :]

kijowo :D parlamentazysta juz nie bedziesz ;-)

a tak na powaznie to dosc dziwne... az tak armii brakuje zolnierzy ze lapia sie czego sie da? lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, karanie nie ma tu nic do rzeczy ;)

kijowo biggrin.gif parlamentazysta juz nie bedziesz ;-)

Alez nie prawda ;) Za rok nastapi tzw "zatarcie skazania" - moja "teczka" zostaje zniszczona, moge isc nawet pracowac do banku i zaniesc im swiadectwo o niekaralnosci - to jedyne co mi sie w polskim prawie podoba, daja ludziom druga szanse :D

ps. a co mi sie nie podoba i przestroga dla innych - wyrok dostalem za nieplacenie rachunku za komorke :D

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o odpowiedz na moje pytanie ;-)

franek biora karanych? przyznam ze znam kilku po wiezieniach ;) i do woja nie poszli, z automatu dostali D

Kierują do psychologa i on/ona decyduje - zawsze się można dogadać (np. przynieść jakiś dobry koniaczek czy brendy)

:D

Ja również mam kategorię 'A' i po tym co czytam, będę musiał poodświeżać znajomości z lekarzami, poprostu za dużo do stracenia mam aby mnie wzięli na te 9msc.

Pozdrawiam

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś kiedyś na badaniach skierowanych przez komisję lekarską? Tam przyjmują lekarze-żołnierze.

No to trzeba mieć papier, na coś czego nie są w stanie sprawdzić na miejscu... Może astma?

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zonk. Puki co, ja nie powinienem mieć problemów (młody jestem, a studia jeszcze przedemną). Może kiedy skończe będzie tylko zawodowe? ;) Viva rocznik 89 ;)

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności