Skocz do zawartości

My tu mamy uniwersytet a inni "praktyke zawodowa"


siker

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że te igraszki z google się skończa, bo jak nie to na poczatku pazdziernika wezme kompas oraz prowiant i pojde w sina dal.

Zapraszam :). Przeszkolę, pokażę co i jak, choć mam nadzieję że z lasu

już nie wyjdziesz... ;P

:>

Szy.

Zatem będę musiał wziąść strzelbę by niczym Janosik zabierać punkty słabszym. ;)

ehhhh....

linki ze stopki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
przez ciebie jest ten cały syf.

jesteś pewien że przeze mnie ?

automatycznej moderacji przez uzytkownikow

czego moderacji? forum Michała czy mojego katalogu ?

Och... sorry Piotrek, mylisz mi się z Michałem. Oczywiście chodzi o forum michala, czyli to tutaj. Dzięki wlasnie temu ustrojstwu zakielkowaly w glowach pomysly jak ZAPASKUDZIĆ internet.

Twój katalog to nic złego, poza tym że tak naprawde, to znikoma cześć internautów z niego korzysta w celu znalezienia informacji... a przeciez takie jest przeznaczenie tego typu witryn.

Mysle ze dobrym pomyslem byloby zatrudnienie przez wyszukiwarki ludzi, ktorzy by dawali indywidualne oceny stron. Oczywiscie to gigantyczne pole do naduzyc, ale mozna opracowac system wzajemnej kontroli, statystyką odsiać ziarno od plew (oceniających). Pojawiłyby się nowe miejsca pracy a użytkownicy internetu mieliby szybszy dostęp do lepszej jakosciowo informacji.

Bo dzisiaj to jest tak... hmmm... mam kolege ktory ma kolege pracujacego w wp, i wlasnie ten moj kolega poprosil o 1 pozycje na konkretne haslo i nastepnego dnia juz stronka byla na 1szym. Ehhhh... :)

linki ze stopki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znikoma cześć internautów z niego korzysta w celu znalezienia informacji

Zdaję sobie z tego sprawę dlatego kończąc webwweb.COM intensywnie myślę nad taką modernizacją webwweb.PL aby oprócz zalet dla robotów mógł być również praktyczny dla Internautów...

Powiększę liczbę działów głównych, usystematyzuję w nich kategorie i zablokuję możliwość tworzenia nowych a zostawię tylko możliwość dodawania podkategorii oraz i tworzenia wpisów.

Jak myślisz będzie lepiej?

Och... sorry Piotrek

trudno, a wracając do śmietniska w sieci - czy mógłbyś zdradzić jakimi to stronami sam wzbogaciłeś Internet ?

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znikoma cześć internautów z niego korzysta w celu znalezienia informacji

Zdaję sobie z tego sprawę dlatego kończąc webwweb.COM intensywnie myślę nad taką modernizacją webwweb.PL aby oprócz zalet dla robotów mógł być również praktyczny dla Internautów...

Powiększę liczbę działów głównych, usystematyzuję w nich kategorie i zablokuję możliwość tworzenia nowych a zostawię tylko możliwość dodawania podkategorii oraz i tworzenia wpisów.

Jak myślisz będzie lepiej?

Będzie znacznie lepiej. Obecnie to jest jeden wielki bałagan, mnóstwo kategorii zdublowanych.

Och... sorry Piotrek

trudno, a wracając do śmietniska w sieci - czy mógłbyś zdradzić jakimi to stronami sam wzbogaciłeś Internet ?

Wybacz, ale wolę nie popisywać się na łamach forum z 2 względów:

1.Obawiam się kopiowania moich pomysłów i prób pogrzebania moich pozycji przez nikczemnych ludzi

2.Stwierdziłem, ze nie chce miec juz wiecej klientow. Wole zarabiac powazniejsze pieniadze

linki ze stopki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och... sorry Piotrek, mylisz mi się z Michałem. Oczywiście chodzi o forum michala, czyli to  tutaj. Dzięki wlasnie temu ustrojstwu zakielkowaly w glowach pomysly jak ZAPASKUDZIĆ internet.  

;)

Możesz mi wierzyć że znam też kilka już lepszych:) sposobobow żeby go "zapaskudzić" bardziej .

Nikt thant nie przewidywał że jak podasz coś na forum to wszyscy się za to złapią jak tonący brzytwy

Teraz strach pokazać coś nowego bo znów bedzie to samo.I raczej nie zamierzam się publicznie dzielić takimi informacjami jak to zrobić .

Bo zaraz 1000 forumowiczów zrobi to samo bez namysłu na pałę.

Za linkorem i Ad sense tez nie przepadam Linkora uważam tylko za pomoc w pozycjonowaniu ale nie uznaje go jako wyznacznika i jednej metody a oparcia pozycjonowania powaznego na nim nie widzę

Adsense to dla mnie nieszkodliwa zabawa jakbym chciał z niego żyć to bym jezdził trabantem i jadł kaszankę :)

Każdy ma swoje zdanie i ma prawo robić to co lubi ja mam takie zdanie ktos inne i Neste mu na drogę 8)

KAZDY MA PRAWO ROBIC TO CO UWAZA ZA STOSOWNE!!!

a forum ma działac zgodnie z regulaminem

I wyluzuj trochę nie przepadam za cięzką atmosferą na forum zlę trawię kawę porananną a wtedy jestem zły a jak post zamieni się w złosliwośći i ataki wzajemne to oczywiście go zamknę zgodnie z regulaminem ;)

Ps katalog Piotra uznaje za przełom przy 450 namnozonych katalogach z tymi samymi kategoriami a nowy projekt przy odpowiednim rozwoju na ogromne szanse na sukces przy nie mocy Netsprintu tylko czasu potrzeba

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym kosciotrupem, szy? Czy to tak ladnie zapaskudzac komercyjna strone klienta linkorem i swoimi serwisami ?

Nie wiem, może sam go zapytasz? :>

Wiele ucieka Twojej 'spostrzegawczości'... Zbyt wiele, jeśli chcesz

pozwalać sobie na takie komentarze.

:]

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och... sorry Piotrek, mylisz mi się z Michałem. Oczywiście chodzi o forum michala, czyli to  tutaj. Dzięki wlasnie temu ustrojstwu zakielkowaly w glowach pomysly jak ZAPASKUDZIĆ internet.  

;)

Możesz mi wierzyć że znam też kilka już lepszych:) sposobobow żeby go "zapaskudzić" bardziej .

Nikt thant nie przewidywał że jak podasz coś na forum to wszyscy się za to złapią jak tonący brzytwy

Teraz strach pokazać coś nowego bo znów bedzie to samo.I raczej nie zamierzam się publicznie dzielić takimi informacjami jak to zrobić .

Bo zaraz 1000 forumowiczów zrobi to samo bez namysłu na pałę.

Za linkorem i Ad sense tez nie przepadam Linkora uważam tylko za pomoc w pozycjonowaniu ale nie uznaje go jako wyznacznika i jednej metody a oparcia pozycjonowania powaznego na nim nie widzę

Adsense to dla mnie nieszkodliwa zabawa jakbym chciał z niego żyć to bym jezdził trabantem i jadł kaszankę :)

Każdy ma swoje zdanie i ma prawo robić to co lubi ja mam takie zdanie ktos inne i Neste mu na drogę 8)

KAZDY MA PRAWO ROBIC TO CO UWAZA ZA STOSOWNE!!!

a forum ma działac zgodnie z regulaminem

I wyluzuj trochę nie przepadam za cięzką atmosferą na forum zlę trawię kawę porananną a wtedy jestem zły a jak post zamieni się w złosliwośći i ataki wzajemne to oczywiście go zamknę zgodnie z regulaminem ;)

Ps katalog Piotra uznaje za przełom przy 450 namnozonych katalogach z tymi samymi kategoriami a nowy projekt przy odpowiednim rozwoju na ogromne szanse na sukces przy nie mocy Netsprintu tylko czasu potrzeba

Pozdrawiam

Mysle, ze zlosliwosci nie ma za duzo, zreszta tytul dzialu upowaznia do swobodnych pogaduszek.

Katalog Piotra cenię, jestem pod wrażeniem działania systemu, jednak jestem przeciwny generowaniu stron na podstawie rezultatow z wyszukiwarki (wewnetrznej rowniez). Planuje to zrobic szook, Piotrek, szy od dawna tak powieksza zasoby swoich serwisow. Nie będę wymieniał potworów typu insiderpress czy moolti...

Tysiacom internautow czesc z was (szczegolnie pneuma) daje rozwiazania jak na tacy... a to przyczynia sie do pogorszenia jakosci wynikow wyszukiwania.

linki ze stopki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tysiacom internautow czesc z was (szczegolnie pneuma) daje rozwiazania jak na tacy... a to przyczynia sie do pogorszenia jakosci wynikow wyszukiwania.

:D no i mi się oberwało #-o

Canon sony aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe - promocja. Atrakcyjny system ratalny. Katalog stron www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak jestem przeciwny generowaniu stron na podstawie rezultatow z wyszukiwarki

no niestety pomysł nie jest nowy i dopoki nie jest naduzywany to duzo daje

https://katalog.memory.pl/look_hosting.html

-> LinkVault <- nowy system wymiany linków statycznych

Kup linki <- dobre ceny, duży wybór

Katalog stron - PR4, SEO friendly, ponad 1000 wpisów ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abstrahując od uwag wobec innych użytkowników, ale a props śmietnika w necie. Marzy mi się wyszukiwarka, która będzie odfiltrowywać domyślnie, tudzież nie indeksować wogóle stron sklepów. Jakiś czas temu się mocno "zirytowałem", gdy szukając informacji na temat czegoś (już nie pamiętam co to było) w liście wyników pojawiły się same sklepy.

Sklepy nie podwyższają wartości informacyjnej internetu i IMHO powinno się je odseparowywać.

Oczywiście w wyszukiwaniu dodałem -sklep i pomogło.

Oczywiście wiem, że biznesy w internecie kręci się świetnie, nie mam nic przeciwko temu, eh..., mamy w końcu erę kapitalizmu.

Na marginesie może zna ktoś jakieś wyszukiwarki nie indeksujące sklepów ?

AirMan
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Dlatego własnie chciałem, byś zamknął to forum albo usuwał posty. Już ci wspominałem, że przez ciebie jest ten cały syf.

Rozumiem, ze to bylo skierowane do mnie...

Odpowiedz:

NIE zrobie tego, ale moge Ci cos poradzic. Jezeli tak bardzo Ciebie denerwuje to forum to poprostu nie zagladaj tu i rob wlasny smietnik z internetu. Nikt Ci nie bedzie w tym przeszkadzal a conajwyzej bedzimy z Toba konkurowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i rob wlasny smietnik z internetu

Właśnie thant i rób też własny śmietnik z własnego forum. Zauważ że większość osób trzyma się tu podstaw netykiety wypowiedzi - Ty swoim quotowaniem całych postów przedmówców robisz nam albo na złość albo nie wiesz do czego służy quote.

Michał a może wyłącz możliwość quote dla całych postów - jest to całkowicie zbędne mając funkcję "cytuj zaznaczone".

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności