Skocz do zawartości

Pojedynek polskich zbieraczy domen


bart

Rekomendowane odpowiedzi

Widać że nie masz samochodu, otóż... samochód ma cztery koła... :>  

Szy. Dlatego na końcu dodalem:

Pozatym zauważ, że jedną oponę to sobie można najwyżej po schodach poturlać
:D

Nie wiem tylko, dlaczego nie wiesz, ile ma dni rok...? ;)  

icon_cry.gif

Faktycznie, wy używacie juliańskiego kalendarza. Pardon. A w waszym to będzie jeszcze więcej.

:)

Bart. Wszystko kwestia założeń, ja przy moich obliczeniach liczyłem łącznie - szukających i nie szukających opon. Prawda jest taka, że dawno by przestał (może przy setnej domenie) gdyby to mu się nie opłacało. A ceny na domeny to on na pewno ma bardzo niskie, mocnym argumentem przetargowym jest np. kompletna bezsensowność niektórych domen. W niektórych przypadkach to przecież lepsze 10 zeta niż nic. Bo nikt inny i tak nie kupi.

AirMan
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Bart. Wszystko kwestia założeń, ja przy moich obliczeniach liczyłem łącznie - szukających i nie szukających opon

oczywiście że wszystko kwestia założeń ale zakładajmy coś realnie i odnośmy się do tego co przynoszą mu te rejestrowane domeny i czy zysk jest warty poniesionych nakładów

Prawda jest taka, że dawno by przestał (może przy setnej domenie) gdyby to mu się nie opłacało

to chyba nie znasz niektórych ludzi robiących biznes w Polsce :D

ja spotkałem już przynajmniej kilkudziesięciu podobnych oszołomów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co... ja bardzo chcialem sobie kupic domene DlaWas.pl i ktos mi ja zakosil sprzed nosa :( ale mniejsza, kiedys chcialem DlaWas.My to niestety trzeba miec zarejestrowana firma w Malezji lub byc jej obywatelem - jest tu ktos taki? sesese

Jest jeszcze inna opcja swietna, cos (domene) chce kupic, tylko obecnie brak kasy : , ale co ja bede zdradzac, tym bardziej mi ktos sprzatnie :) Zatem jest ktos z Malezji? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolna jest jeszcze dlawas.com.pl albo [...] ( o tej opcji myslisz ? :) )

tiak, o tej drugiej kurde mysle... zgadles, ale nie musiales tak publicznie - dzieki... : jak mi jak ktos sprzatnie teraz to masz u mnie takiego minusa jak cholera! skasuj moze tego posta, albo co... prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że dawno by przestał (może przy setnej domenie) gdyby to mu się nie opłacało.

Wiesz jak to wciaga? Jak się nudzę w nocy, nie mam nic do roboty to lecę rejestrować domeny. Nawet jak na ostatnich wtopiłem, żeby tylko mieć więcej, żeby ktoś inny nie zdążył. Normalnie pies ogrodnika.

IMHO to jest jak nawyk, nie można się zatrzymać.

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za wariatkowo z tymi domenami jak tak czytam ponizej post domains'a - powiedz, ze zartujesz... hmm?

ludzie mają badzo rózne nałogi, jeden lubi kasyna, inny kupowanie domen :hello:

Ale przyznasz bart, ze chyba nie głupi pomysł, co?

czasem fajna domena to połowa sukcesu, jeśli oczywiście jest do tego podczepiony naprawde niezły pomysł, wszystko zależy do czego i jak będziesz chciał ja wykorzystać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel: to, że widziałem Twoją domene i w domyśle polecę rejestrować - to żart.

to, że jestem nałogowym rejestratorem domen - niestety fakt.

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to, że jestem nałogowym rejestratorem domen - niestety fakt.

o to sie pytałem... dziwne hobby. Masz jakis cel, czy jak?

Znam taki serwis, Google ma jeszcze jego kopie (z 20 Kwi 2004), ale cos mi sie nie ładuje teraz, bylem tam ostatnio kilka miesiecy temu... 'www.eurodomeny.pl' i sprzedaja tam domeny, ktore ludzie sobie od tak kupili... dla sprzedazy dalszej. Ceny sa rozne, najdrozsza domena jaka tam byla to newsletter.pl za chyba 45.000 zł i wrocilem do tematu przez to i patrze, ze wlasnie ja kupila jakas firma i beda udostepniac jak widze newslettery jako komponenty, a zarabiac pewnie beda poprzez rozysłkę spamu, na ktory w tym wypadku ludzie wyraza zgode... Moze kupili juz ta domene, bo serwis Eurodomeny.pl padł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to sie pytałem... dziwne hobby. Masz jakis cel, czy jak?

Hobby jak każde inne. Sądzisz, że rozmowa z virtualnym robotem ma większy sens niż rejestracja virtualnych adresów ?

Cele sa zawsze te same: sława, pieniądze, itp...

[...]Moze kupili juz ta domene, bo serwis Eurodomeny.pl padł :hello:

W Polsce rynek wtórny domen jest w powijakach, na świecie to całkiem poważny interes. Ale może coś drgnie...

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hobby jak każde inne. Sądzisz, że rozmowa z virtualnym robotem ma większy sens niż rejestracja virtualnych adresów ?

Cele sa zawsze te same: sława, pieniądze, itp...

Niekoniecznie ma wiekszy sens, nawet pewnie mniejszy, ale roznica jest ta, ze mnie to wiele nie kosztuje, a hobby rejestrowania domen tanie nie jest, ale moze ja tak na to patrze, bo brak mi kasy...

W Polsce rynek wtórny domen jest w powijakach, na świecie to całkiem poważny interes. Ale może coś drgnie...

Mysle, ze niedlugo sie ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności