Skocz do zawartości

Pojedynek polskich zbieraczy domen


bart

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Może zdradzisz nam jakie to domeny? Ja uważałem, ze to chybiona inwestycja, więc masz szansę kolejny raz udowadnić mi, że sie mylę;)

pozdrawiam

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do chybionej inwestycji, to gdybym kupila 'wwwgazeta' to byloby chybione, bo po co mi taka domena, nie mam nic wspólnego z gazetą, natomiast domeny, które mają coś wspólnego z innymi domenami które pozycjonuję, jak najbardziej są trafione, a jak bardzo, przekonam się w przyszłości.

Zawsze można je wypozycjonować, co uczynię na pewno, ale najpierw tydzień testów ;)

Nie chodzi mi o generowanie bezsensownego transferu, i przekierowania na niezwiązane z tematem strony, choc moze oponiarz na tym dobrze wychodzi, a może go to bawi, jego sprawa.

Pozdr

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem kupić alegro.pl

... zajęte;)

Właśnie zakupiłem coś innego. Inwestycja na przyszłość. Mógłbym poczekać z tym, ale później ktoś mógłby mnie ubiec, np. Agnieszka;)

Ciekaw jestem, jakie teraz będą wejścia na stronę...

PS. Agnieszko, gdzie zakupiłaś domeny?

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natchniona tematem kupilam dwie domeny z przedrostkiem www na bardzo popularne slowa kluczowe

widze że temat oponiarza natchnął uczestników forum do nowych pomysłów ;)

A co do chybionej inwestycji, to gdybym kupila 'wwwgazeta' to byloby chybione, bo po co mi taka domena, nie mam nic wspólnego z gazetą, natomiast domeny, które mają coś wspólnego z innymi domenami które pozycjonuję, jak najbardziej są trafione, a jak bardzo, przekonam się w przyszłości.

własnie o to chodzi żeby dobrać domene do treści strony na która pozniej beda trafiali ci co sie pomylili, wtedy jest szansa, że mimo przypadkowego trafienia na strone pozostana dłużej na niej gdyz jest to strona o tematyce której szukali

okazuje sie ze tlumy wchodza na błędny adres domeny co mnie cieszy bardzo.

a możesz Agnieszko zdradzić chociaż jaki masz średni czas wizyty jednego usera na tych domenach ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tam zakupiłem i już podpiąłem pod serwer. Jutro rano powinna działać;)

Przy okazji. Oto co znalazłem w FAQ AdSense:

Piractwo domenowe (cybersquatting) - tego typu strony nie są dopuszczane do uczestnictwa w programie AdSense. Piractwo domenowe oznacza używanie nazw domen w złej wierze, aby czerpać korzyści ze znaków handlowych należących do innych firm. Typosquatting jest formą piractwa domenowego, oparte na prawdopodobieństwie, że pewna część użytkowników błędnie wpisze adres URL podczas surfowania.

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności