Skocz do zawartości

Kiedy dogonię allinanchor?


Adriank

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam takie pytanie:

Zrobiłem stronę, podpiołem pod nową domenę, dodawałem linki ale po dwóch miesiącach strona nie pojawila sie nawet w top1000, w dodatku konkurencja z 1 strony jest bardzo słaba. Więc kupiłem domenę z pr4, podpiołem pod moją stronę, google zaindeksowało zmiany i moja strona pojawiła się na 420 pozycji. Następnie dodałem stronę do 45 katalogów, po 3 dniach strona awansowała na 42 pozycję. Natomiast jezeli uzyje słow kluczowych w google z parametrem allinanchor, wtedy strona jest na 11 pozycji. Mam pytanie kiedy moja strona juz na slowa kluczowe bez parametru allinanchor znajdzie sie na 11 pozycji? Dodatkowo napisze, ze moja strona od 3 dni (tylko) siedzi na 42 pozycji. (Wiem że potrzeba czasu zanim dogoni "allinanchor", ale chodzi mi mniej wiecej ile to moze trwac).

pozdrawiam

Adriank

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wskaznik seo mam na mysli seo score, czyli stopień zoptymalizowania strony oceniony przez domaintools.com

Mam pytanie o mniej wiecej proporcje miedzy linkiem a stronie z page rankiem 5 a jednym wpisem do katalogu?

I jeszcze jedno pytanie czy odpowiednia iloscia da sie zastapic jakosc, zeby efekt byl ten sam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o mniej wiecej proporcje miedzy linkiem a stronie z page rankiem 5 a jednym wpisem do katalogu?
Samo PR już dużo mówi im większe PR tym mocniejszy link do Twojej strony, a to lepiej dla Ciebie jak jest wysoki PR.
I jeszcze jedno pytanie czy odpowiednia iloscia da sie zastapic jakosc, zeby efekt byl ten sam?

Na ogół ważniejsza jest ilość linków niż ich jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności