Skocz do zawartości

Czy to ma szanse na dłuższe utrzymanie się w wynikach G?


adby

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chciałem zaśmiecać działu Google, dlatego piszę tutaj.

Wczoraj przeglądałem sobie forum, i czytałem temat o wyszukiwarce xend.pl. Jak wiadomo strona ta już poleciała. Jednak ktoś wspomniał o karpaty.edu.pl.

Nie wiem skąd, ale tą domenę już kojarzyłem. Później mi się przypomniało, po wpisaniu praktycznie każdej nazwy domenowej w google, w pierwszej 10 wyników, lub przynajmniej w pierwszej 20 są jakieś wyniki z karpaty.edu.pl

Nawet po wpisaniu "optymalizacja.com" gdzieś tam na drugiej stronie wałęsają się jakieś linki do tego.

Zaciekawiło mnie, skąd ta domena ma taką moc, czy to FSB czy co, spojrzałem "site:karpaty.edu.pl" robi wrażenie... później Alexa Traffic Rank, też bardzo wysoki, chodź dopiero od początku czerwca.

No to ja dalej szukałem i buch na archive.org

A to co tam ujrzałem, sami zobaczcie:

https://web.archive.org/web/*/https://karpaty.edu.pl

Jak myślicie? Czy G pozbędzie się tej domeny tak szybko jak xenda?

Z taką domeną moim zdaniem, może się dłuuugo utrzymywać w wynikach tak jak teraz.

Co o tym wszystkim myślicie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

zacznę od tego że autor tej strony to [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ], ponieważ wykorzystuje template na którym musi znajdować się informacja od autora

spojrzałem "site:karpaty.edu.pl" robi wrażenie...

125 tys śmietnika tu nie ma problemu, jednak zrób tyle wartościowej treści

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz powiedzieć co jest takiego wyjątkowego w wykonaniu?

https://karpaty.edu.pl/sex - chyba najpierw powinni przefiltrować słowa jakie można wpisywać w wyszukiwarke bo adsense może w każdej chwili polecieć

przecież google sie nie nabierze, że to jest portal społecznościowy a wyszukiwarka jest tylko dodatkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na to w jaki sposób to jest zrobione

Niby jak.

------

Mam już tego naprawdę dość, jeżeli się wypowiadacie to piszcie normalnie, a nie "ja wiem ale nie powiem". Przecież to jest żenujące.

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem dwie różnice w budowie co do innych wyszukiwarek tego typu.

1. Po wpisaniu frazy pojawia się tylko jedna strona wyników

2. Linkiem nie jest title strony tylko adres.

Niczego innego się nie dopatrzyłem, a to co napisałem raczej nie ma znaczenia :/

P.S. Nie wiem jeszcze skąd to bierze wyniki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności