Skocz do zawartości

Czy to ma szanse na dłuższe utrzymanie się w wynikach G?


adby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie chciałem zaśmiecać działu Google

A to błąd w sztuce - w końcu to doskonały przykład serwisu spełniającego wszystkie wymagania stawiane przez G webmasterom, a ponadto - niezywkle wartościowy w treści, o unikalnej zawartości i uznanym autorytecie w różnych dziedzinach. Sądząc z poziomu aprobaty G dla takiej produkcji - jest to rozwiązanie wzorcowe i ku takiemu nalezy zmierzać. Poradników G nie czytacie, czy co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, mogłem pomyśleć wcześniej, żeby wrzucić to do działu Google, teraz przepadło.

Karol, pewnie że postawimy :( Ale jakbyś dał nam trochę rad, podzielił się swoimi spostrzeżeniami to było by łatwiej i G by był bardziej zadowolony z naszych stron :)

edit:

dupel postów

Pan Karol

edytowane - Pan K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu.

Typowa polska mentalność. :) Ja nie mam to i on niech nie ma. :P A mnie akurat cieszyło to że ktoś sobie na tym zarabia. :) Zrobiliście dymy na PiO i już nie zarabia (zawiść pozycjonerów). Z Xendem było tak samo. :) Najlepiej żeby każdy siedział cicho jak mysz. Podobne podejście jak z "nieklikaniem" w reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nakazuje poradnik G dla webmasterów, wskazując drogę do bogactwa :P

przez czas obecności ów serwisu w serp z jego opadająco-szczękowym trafikiem wielu wstrzymało oddech jednocześnie zastanawiając się czy oby alt'y to jedyna słuszna droga do bogactwa...

po wyindeksowaniu ów serwisu wiemy, że tak, to właściwa droga, możemy już wracać do pracy...

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności