Skocz do zawartości

1 miejsce forum na "pozycjonowanie"


WebmasteruS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jesli to system tak dobrze dziala to ciekawe co bedzie jak wiecej osob z niego bedzie korzystac i tez doda sie na taka fraze ja dla testu zrobilem to przy 70k punktow na ta sama fraze zobaczymy jak to bedzie wygladalo za kilka dni:) (podobno wystarczylo 100k na nr1 dla forum)

Agroturystyka Turystyczny katalog Wakacje

Polecam www.katalog.agroturystyka.foxnet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja cos takiego napisalem - chce sprawdzic jaki bedzie skok obecnie pozycja mojej strony jest wysoka:) nie zalezy mi na nr1 chce przetestowac system - gdyby mi zalezalo na nr1 to bym dodal 200-300tys punktow albo wiecej chce tylko przetestowac moc tego systemu i sprawdzenie czy wieksza ilosc stron na ta same fraze spowoduje spadek pozycji forum itp.

Agroturystyka Turystyczny katalog Wakacje

Polecam www.katalog.agroturystyka.foxnet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaje tylko podziwiać PR dla systemu :D I nie można zapominać, że duży wpływ miały także inne czynniki (wiek domeny, wcześniejsza wysoka pozycja no i konsekwencja w linkowaniu co z czasem dało takie wyniki).

"Myśl, myśl, myśl..."- Kubuś Puchatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drawaclub...

Większość stron o pozycjonowaniu (tych niekomercyjnych albo mniej komercyjnych) linkuje do forum PiO. Dodatkowo wiek.

Popatrz także na ilość podstron.

Ponadto linki do PiO pojawiają się też na stronkach o marketingu itp. nie tylko na stronach o SEO.

Case study jak pozyskać więcej leadów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na "pozycjonowanie stron" nie ma nawet wna 30 pierwszych pozycjach...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby mi zalezalo na nr1 to bym dodal 200-300tys punktow albo wiecej chce tylko przetestowac moc tego systemu i sprawdzenie czy wieksza ilosc stron na ta same fraze spowoduje spadek pozycji forum itp.

Ja nie wiem czy Google nie dałoby ci za to filtra !!! No chyba, że masz naprawdę dobrze podlinkowaną stronę.

bodylike.pl - naturalne kosmetyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności