Skocz do zawartości

1 miejsce forum na "pozycjonowanie"


WebmasteruS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Prawda jest taka, że to forum nawet gdyby było na niższej pozycji, to już osiągnęło ogromny sukces. Fakt, że number 1 to niezłe portfolio, ale ważniejsi są użytkownicy niż rewelacyjna pozycja.

Forum to obraca się w marketingu wirusowym, bo na to zasłużyło. I ja za to adminowi i moderatorom składam gratulacje ;)

Acha, bo bym zapomniał : ponoć najskuteczniejsza jest 3 pozycja w G (bo tak coś tam wynika z ruchu gałek ocznych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza pozycja jest super ;)

Na 2-3 też nie było źle, ale pierwsza to zawsze pierwsza.

Poza linkami z systemów to forum ma naturalne linki i wiek i od dawna było wysoko, do tego doszły też linki stałe dzięki niektórym userom (prawda szooku?) no i jest na pierwszym.

Samymi systemami pewnie by nie przebiło comweba, który ma już od lat taką pozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to czytam to nic innego jak reklama systemu Xanna i jego szokemonow za plecami. Dziecinada i mydlenie oczu przyszlym pokemonom systemowym. Doda sobie taki kilka stron do sralinka i bedzie pozycjonowal wujka na fraze: bzykanie owiec w bieszczadach. Jedno jest pewne - pierwsza pozycja i wzrost rejestracji pokemonow zadajacych pytania:

a co bedzie?

kiedy bedzie?

czy tak moze byc?

dlaczego GOOGLE mnie nie kocha??

co zle zrobilem?

i tak do usranej smierci bo pozycjonowanie jest w modzie.

Menadzer z gratka.pl doczyta wiecej niz 4 miesiace temu i wujedzie gratke na viagre bo bedzie chcial trafik na stronie.

Juz od dawna wiadomo ze tych co cos robia nie ma na PiO bo nie maja czasu na pi...nie glupot tylko robia to co lubia a do tego zarabiaja uczciwie pieniadze.

WYZNAWCY POZYCJONOWANIA

PROPONUJE WAM SKUTECZNĄ ALTERNATYWĘ

Pozycjonowanie dla każdego

Hehe gotuje Pozycjonerów wkrótce

Nie pozycjonuje stron nikomu więc nie mam interesu w opowiadaniu bajek.

hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi Michał dlaczego tak rzadko piszesz na PiO.

nie lubisz pisac?

nie masz potzreby?

niemasz czasu?

WYZNAWCY POZYCJONOWANIA

PROPONUJE WAM SKUTECZNĄ ALTERNATYWĘ

Pozycjonowanie dla każdego

Hehe gotuje Pozycjonerów wkrótce

Nie pozycjonuje stron nikomu więc nie mam interesu w opowiadaniu bajek.

hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to mi chodzilo. Bo jak widze to szook nie ma lepszych zajec od pisania na forum. Ja nie pisze zbyt wiele bo nie mam na to czasu. Jeden wniosek jak dla mnie to szook jest pokemonem wypelniajacy sobie czas na forum.

Nie wiem kto co i z kim ale odnosze wrazenie ze na PiO trwa mocna promocja najnowszego systemu z DUZYMMM przyzwoleniem pewnej grupy. Nie chodzi mi tak do konca o ta promocje i zaangazowanie sie w nia PiO ale o pewne zasady.

Odnosze wrazenie "co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie"

Najsmieszniejsze jest to ze szook pozegnal forum z wielkim impetem (nitk nie plakal jak za Erbitem)

a tu nagle nowe szookowe objawienie i co drugi pokemonski post. Wydaje mi sie ze szook jest dobrze po czterdziestce a pisze takie banialuki ze musze omijac jego posty zeby sie nie zapetlic jak robot Gugla.

Jest kilka osob na PiO w podobnym wieku jak szook ale ich wypowiedzi sa na poziomie i nik z siebie nie robi posmiewiska. Bo najgorsze jest to kiedy ktos sobie gebe toba wyciera a tak wlasnie jest w przypadku szooka.

Nie jest to kontrowersja a jedynie glupota i niedojrzalosc.

WYZNAWCY POZYCJONOWANIA

PROPONUJE WAM SKUTECZNĄ ALTERNATYWĘ

Pozycjonowanie dla każdego

Hehe gotuje Pozycjonerów wkrótce

Nie pozycjonuje stron nikomu więc nie mam interesu w opowiadaniu bajek.

hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HeHe - jak ktoś tutaj pokemoni w tym wątku to Ty. Znajdź w tym wątku post człowieku w którym promuje system ;) a później naucz się czytać ze zrozumieniem.

Najwyraźniej brak ci tej umiejętności albo faktycznie pomykanie bez klimy po polsce ci zle działa.

Nie martw się o mój czas wolny HeHe i na co go poświęcam ;) bo jeszcze trochę to zechcesz mi mówić co powinienem robić a czego nie. Ja lubie pisać Ty lubisz worki. Każdy lubi co innego.

A wracając do tematu :).

Michale w środę opijemy bo będę blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak widze to szook nie ma lepszych zajec od pisania na forum.

Jak byś się cofnął do wątków sprzed roku (chyba nawet wczesniejszych), to byś wiedział, że Szooków jest dwóch od zawsze (Szook Główny i jego Pracownik). Teraz nawet może jest ich więcej pod tym jednym nickiem, więc nie jest tak źle. ;)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności