Skocz do zawartości

1 miejsce forum na "pozycjonowanie"


WebmasteruS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

Było miło, się skończyło, pozycja ta sama jak zawsze czyli TOP3

A jeszcze w Dzierżąznej ktoś powiedział, że ComWeb będzie trudno bo to stara domena :)

Było, jest i będzie trudno wywalić z TOP1 stronę, która jest od roku czy dwóch na takiej pozycji do tego jest cały czas pozycjonowana. Oczywiście można na chwilę "przeskoczyć" taką stronę np: poprzez nagły wzrost ilości linków ale "wywalić" ją na stałe to już często jest mega problem.

Mam kilka takich fraz, jak ja to mówie, etatowe TOP1. Widzę jak się ludzie męczą, nieraz się to udaje na jakiś czas (max do 7 dni) ale porównując ilości linków moich i tego kogoś to ilości są po prostu koszmarne by kogoś zdetronizować.

To że dzisiaj jest to też nie zanczy ze za 3 dni bedzie już takie skoki niespodzianki bywały co prawda nie jest to FSB ale :) pożyjemy zobaczymy

To była najsensowniejsza wypowiedź w tym wątku...

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności