Skocz do zawartości

[prywata] dysk przenośny vs w kieszeni


Vitis

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Własnie intensywnie wykancza mi sie miejsce na dyskach i poszukuję jakiegos przechowywacza danych.

Niestety wogóle nie znam sie na sprzętach i poszukując czegos na allegro mogę jedynie kierować się walorami wizualnymi które raczej nie są miernikiem sprawności :shout:

I tak, chcę zakupić dysk prznoślny lub cos co bedzie pełniło jego funkcję.

Z tego co wyczytałam bardziej oplacalny jest zakup kieszeni i dysku twardego.

I tu pojawia sie moje pytanie: Jaka kieszen i jaki dyszk ( chodzi mi tu o systemy w jakich funkcjonują), tak aby to ze sobą współgrało. Nawet nie wiem czym mam się kierować w wyborze. :/

Bardzo Was prosze o pomoc

Najlepszejsza, najoryginalniejsza i najprofesjonalniejsza Fotografia Ślubna w Bolesławcu:)

I taka skromna Grafika Reklamowa

Oczywiście wszystko to jest tam, gdzie lezy Bolesławiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie chodzić będzie wszystko, co wybierzesz. Lepiej (taniej też) wybrać kieszeń, dorzucić do tego dysk (czy też kupić taki skręcony zestaw). Pytanie, czy zależy Ci na rozmiarach dysku. Kieszenie 2,5 calowe z dyskiem są małe, wygodne, łatwo je przenieść (w kieszeni od koszuli), wymagają tylko jednego kabelka. Kieszenie 3,5 calowe to najczęściej dodatkowy zasilacz do tachania z sobą. Osobiście używam kieszeni najzwyklejszej 2,5 calowej Uniteka z dyskiem Samsunga 120GB - praktycznie nie hałasuje, nie grzeje się specjalnie, wygodne jest, szybkość normalna (warunek: obsługa USB2.0 przez komputer).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może rozwinę swoje spostrzeżenia:

Z tego co wybadałam to w tej chwili mam w kompie dysk ATA. I myślę że wartało by kupić podobny.

I do toego kieszeń https://www.allegro.pl/item208929583_ak15_a...ta_usb_2_0.html

lub droższą: https://www.allegro.pl/item211911450_alumin...e_ata_sata.html

W sumie na rozmarze czy wadze spacjalnie mi nie zalezy bo nie mam zwyczaju biegać z dyskami.

Zalezy mi aby to działało dość bezawaryjnie

Najlepszejsza, najoryginalniejsza i najprofesjonalniejsza Fotografia Ślubna w Bolesławcu:)

I taka skromna Grafika Reklamowa

Oczywiście wszystko to jest tam, gdzie lezy Bolesławiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności