Skocz do zawartości

jak się zabezpieczyć?


gonzo747

Rekomendowane odpowiedzi

chcę nieco zmodernizować mój serwis.do tej pory miałem programistów polecanych przez znajomych.ale teraz już tak dobrze nie ma (emigracja;)) i znalazłem chętnych poprzez ogłoszenie.i tu moje pytanie.gość dostaje hasła dostępowe żeby mógł swoje zrobić.tylko czy można się zabezpieczyć przed sytuacją w której może zrobić jakiś wałek?i np zmieni hasła,a za ich udostępnienie każe sobie extra zapłacić.różnie bywa...Dzięki za pomoc!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa z odpowiednimi klauzulami...

Spodziewałeś się podkładek pod mysz? :>

Najlepiej zrobić tak jak napisał Veal - niech robi u siebie, Ty zobaczysz czy Ci odpowiada i wtedy sam to sobie wgrasz na serwer.

Niektóre hostingi mają opcję utworzenia dodatkowego użytkownika ftp - w takim przypadku podajesz mu usera i haslo ftp, url na ktorym ma byc strona & dane do sql

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa z odpowiednimi klauzulami...

Spodziewałeś się podkładek pod mysz? :>

Najlepiej zrobić tak jak napisał Veal - niech robi u siebie, Ty zobaczysz czy Ci odpowiada i wtedy sam to sobie wgrasz na serwer.

Niektóre hostingi mają opcję utworzenia dodatkowego użytkownika ftp - w takim przypadku podajesz mu usera i haslo ftp, url na ktorym ma byc strona & dane do sql

the main problem is that gonzo747 najprawdopodobniej nie zna php i taki bad freelancer wrzuci jakis kodzik do skryptu ktory zrobi mu backdoora i przejmie jego serwerek.

takze ja jestem za opcja umowa z klauzulami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności