Skocz do zawartości

Co bedzie mialo wiekszy power dla pozycji w google?


Adriank

Rekomendowane odpowiedzi

Merytoryka tego tematu jest taka, że nie warto się nad nią rozwodzić (to po pierwsze), (a po drugie) wg. mnie ma wybrać wariant pierwszy i taki jest lepszy.

Gdzie tu widzisz zgadywanki, tak btw?

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie ma wybrać wariant pierwszy i taki jest lepszy.

Na podstawie czego oceniasz, że wariant pierwszy jest lepszy.

Ani odnośniki ani PR nie są tworami istniejącymi dla samego istnienia i nie funkcjonują w próżni.

Są ściśle powiązane z dziesiątkami innych czynników. I dopiero wypadkowa milionów kombinacji daje tzw. końcowy power w google.

Jakie będą teraz typowania, po odsłonięciu kilku kart?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comzit - na tym forum są różni pozycjonerzy i "pozycjonerzy". Każdy ma odmienne doświadczenia np. odnośnie linków no ale nie zaprzeczalnym faktem jest to, że lepiej mieć 6 linkrów pr3 z 6 różnych domen bo ja osobiście uważam, że różne IP mają (nielogiczne oczywiście) taką samą wartość jak różne.

Ps. Mi osobiście bliżej do "pozycjonera" :) bo nie zarabiam na tym a tylko na stronach, które wywinduje gdzieś wyżej.

Ps.2. Comzit, fajny masz anchor w podpisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności