Skocz do zawartości

www.apple.org.pl - złotą stroną tygodnia wg. Wprost


Saint

Rekomendowane odpowiedzi

Spiesze poinformowac, ze moja radosna tworczosc zupelnie nioczekiwanie zostala doceniona. Moj weblog o Apple zyskal tytul zlotej strony tygodnia Wprost i z odrobina szczescia bedzie to strona miesiaca. Wiec parafrazujac towarzysza Gomulke - Pomozecie?

BTW. Z tego co wiem tygodnik "Wprost" pubblikuje strony wybrane w "konkursie" wiec licze na dobry ruch na stronie :). Zyskalem taz ladnego linka :)

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debi: Taki mam styl czasami cos napisze po nocy a na drugi dzin i tak to poprawie zbyt wiele rzeczy robie na raz i robie to sam zatem czasami jakies babole sa, kore jednak staram sie poprawiac czasami ktos nawet napisze maila.

mariosoft: Jestem w trakcie pisania programów na Mac OS X niestety juz ponad miesiac moj MacBook Pro jest zakładnikiem firmy Sad spolke z z o.o. :) glownie dlatego, ze mamy odmienne poglady na temat sprawnosci.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No i sie stanelo :) mozna juz glosowac sesemesami :)

glosuj-na-apple.png

Strona ma nowiutki layout :)

Bede wdzieczny za wasze glosy :)

Mam mala przeprowadzke na nowego dedyka takzestrona moze byc troche nie dostepna mysle, ze dzis w nocy ...

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności