Skocz do zawartości

Do tych, którzy nie głosują na UPR.


BukMarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
tej komuszku powiem w skrocie: zamknij sie.....

Powiem szczerze, że myślałem że masz coś więcej w głowie

Na praktycznie każdym forum na którym jestem (z wyjątkiem dp :D ) widziałem już wątek o upr, widziałem też te tłumy chwalące tą partię, co cały czas nie zmienia faktu, że nie ma na chwilę obecną szans na wejście do sejmu, a jeżeli nawet wejdzie, to nic nie zrobi.

System stricte komunistyczny IMO jest tak samo dobry/zły jak skrajny liberalizm - tyle że do obu potrzeba odpowiedniej mentalności ludzi, a takiej jak na razie nam brak i pewnie przez jeszcze kilka pokoleń będzie brakowało.

Podoba mi się postulat używania wolnego oprogramowania w urzędach; już sobie wyobrażam tą koniunkturę na znających się choć trochę na linuksie ;)

Podoba mi się postulat rozpieprzenia niepotrzebnych urzędów

Nie podoba mi się jedno - czytałem kiedyś rozprawe jkm na temat wierzenia i nie wierzenia - czlowiek pisze tam w taki sposob, ze na kilometr widac ze jest fanatykiem religijnym - na kogos takiego glosować nie zamierzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden system społeczny nie dogodzi wszystkim warstwom społeczeństwa, nawet w demokracji skorupkowej niewolnicy dostawali w du*e.

Im bardziej chore jest państwo tym więcej ustaw wydaje..... a im mniej sie miesza w sprawy własnych obywateli tym jest dla nich lepiej :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ponioslo mnie troche....

ale im wiecej tematow i rozpraw na temat upr tym lepiej....

moze upr jest skrajna partia i tez uwazam ze nie da sie wprowadzic panstwa calkowicie liberalnego tak samo jak wolnosciowo-anarchistycznego za ktorym rowniez postuluje.

ale mozna zblizyc sie chodz troche do tego idealu wolnej gospodarki, wolnej bezposredniej demokracji wolnego zycia...i nalezy o tym rozmawiac i moze uswiadamiac nie uswiadomionych a idacych w tym kierunku i dyskutowac z tymi ktorzy sie nie zgadzaja ale tez nie negowac ich pogladow...

i jak mowie troche mnie ponioslo opieprzajac fujare...soryy. tylko nie podoba mi sie to podejscie bo widzial kilka innych topicow nt temat to to juz zle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakbym umarl w wieku 32 lat a nie 65 to ile bym na tej lokacie nazbieral? kto zaplacilby mojemu dziecku rente dopoki nie bedzie pelnoletnie i nie bedzie moglo podjac pracy?

a dlaczgo ja mam płacic za to że ty wcześnie umarłes a Twoje dziecko nie moż podjąc pracy?? to moja wina??

obowiazkowe ubezpieczenia, obowiazkowe lokaty czy jak to nie nazwiemy - placic trzeba

a w przeciwienstwie do prywatnych bankow czy prywatnych ubezpieczycieli ZUS formalnie zbankrutowac nie moze - wiec raczej nie tedy droga

1. w USA nie ma obowiazkowego ubezpieczenia 40% sołeczeństwa nie jest ubezpieczona na zdrowie (statystyka ludzi bez ubezpieczenia emerytalnego jest pewnie podobna)

2. zus jest ścisle zwiazany z budżetem, panstwo jako takie zbankrutowac nie może ale nie słyszałes o kryzysach np. w argentynie czy wczesniej rosji??

KAŻDY kredyt trzeba prndzej czy puźniej spłacić

zus zadłuza sie bardzo i kto wie czy za 20 lat po prostu bedzie musiał wydawac obligacje np. na 20% żeby jakoś wypłacac emerytury i trzeba bedzie mocno podnieść podatki

liberalizm nie jest idealny, w USA jest ogromna bieda (ludze bez ubezpeczenia drowotnego maja małe szanse na normalny szpital itp.) ale mimo to uważam ze liberalizm jest lepszy niz socjalizm. każdy kaj socjalistyczny prędzej czy puźniej po prostu zbankrutuje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) zeby kazdy z nas mogl wyrazic opinie ktora jest wagowo rowna

A ja znów po swojemu - dlaczego waga nie miałaby być proporcjonalna do podatku? Dlaczego skoro płacę 2 razy więcej podatku niż Pan X, nie mam 2 razy większego głosu?

Pozdrawiam, J.

(napędzam Was koledzy) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tej komuszku powiem w skrocie: zamknij sie.....
:) skoro prawicowiec gaduła tak mówi to nie pozostaje mi nic innego jak sie zamknac i zbierac pieniadze na pielgrzymke do grobu ojca stwórcy lenina, moze on mi pomoze ...
jak ja chcialbym aby te czasy powrocily

A ja wrecz przeciwnie, pozbawiłbym wielką grupe osob prawa do głosowania bo jak czytam te pierdoły na forum to oczy bolą

e: literowki

88x31_en.png - semrush z trialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fujara :) to sie szybko zbieraj bo niedlugo maja leninka wyniesc z mauzoleum i zakopac w ziemi bo sie chopok kruszy ;]

CYTAT

jak ja chcialbym aby te czasy powrocily

A ja wrecz przeciwnie, pozbawiłbym wielką grupe osob prawa do głosowania bo jak czytam te pierdoły na forum to oczy bolą

wprowadzilbys rzymska demokracje? hmmm nie pamietasz juz jak sie to skonczylo?

jeszcze zapomnialem: nie jestem prawicowcem jestem na srodku. nie jestem liberalem konserwatysta tylko neoliberalem polaczonym z anarchizmem ktory uplasowal sie na srodku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w grecji byl ustroj tzw bezposredniej demokracji! najwyzsza forma demokracji ohhh jak ja chcialbym aby te czasy powrocily :) zeby kazdy z nas mogl wyrazic opinie ktora jest wagowo rowna

Totlana bzdura - tak nie vyło w Grecji. Kurde historię trzeba rozumieć - patrzeć na nią zwykłymi oczami a nie cytować puste zdania z podręczników. Specjalnie nie wytłumaczę o co chodzi, ale pochwalenie demokracji która była w Grecji powoduje, że odnoszę wrażenie że i UPR przyklaskujesz bez odrobiny krytycyzmu. Głosowałem na UPR ale wcale nie jestem pewien czy mój wybór był słuszny.

[OT]Podbnie jak z UPR'em ma się sprawca z portalem racjonalista.pl - dużo niezwykle ciekawych artykułów prezentujących racjonalne spojrzenie na wiele spraw, co nie oznacza, że wyraźnie widać negatywne nastawienie do KK i niezwykle pobłażliwe traktowanie równie śmiesznego jak KK judaizmu, o tak jedziemy po wszystkich równo, ale po nie których "równiej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności