Skocz do zawartości

[prywata] internet- netia czy tp?


covi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mam neostradę od kilku lat, przez ten czas "zaliczyłem" może 3 awarie, które trwały krócej niż kilka dzień. Także ze zdziwieniem obserwuję wasze komentarze co do awaryjnosci TP. A może mam szczęście? :D Z BOK'iem TP też nigdy nie mialem problemu - szybko, sprawnie i na temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mieszkacie w wiekszych miastach polecam wam multipakiet.

Czyli neo 512 lub 1024, voip( jets bo jest) i videostrade w pakiecie standartowym 35 kanalow( w tym Trwam!) umowa na 2 lata

Przez pol roku dla multi 512 30zl, pozniej 60 z groszami

dla 1024 zapomniaelm ale cos kolo 40zl i 90zl

Jesli sie skusicie to prawdopodobnie ja bede wam to zakladal :]

Livebox i video za 1zl dzierzawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

dzisiaj, po 5 dniach od zgłoszenia awarii (komunikat o błędzie 721) mam w końcu działającą neostradę,

te 5 dni to okres oczekiwania na pracownika TP, który przyszedł, podłączył swojego laptopa, powiedział 'jest błąd 721' (ale zaskoczenie :/ ), wyciągną komórkę, zadzwonił do kogoś, powiedział, 'na linii [mojej] jest błąd 721', poczekaliśmy 10 minut i internet już działał...

2 razy dzwoniłem, raz dzwonili sami, i mówiłem, że błąd 721 (czyli nie moja wina), sprawdzane na różnych modemach, systemach, itp., ale musieli przysłać pracownia, który musiał na własne oczy ten komunikat zobaczyć...

oczywiście, mogły być inne powody pojawiania się tego błędu i wizyta pracownika mogła okazać się konieczna (tj. nie w mieszkaniu, bo chyba wtyczka mi się nie popsuła), ale mogli po pierwszym zgłoszeniu zrobić to co zwykle robią, gdy ten błąd się pojawia, i jak nie pomoże to wtedy umawiać na wizytę...

jak komuś się przytrafi ten błąd to nalegać na załatwienie tego po ich stronie, nie umawiać się od razu na wizytę za 5 dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności